Абонентське юридичне обслуговування юридичних осіб.

Абонентське юридичне обслуговування юридичних (підприємств і організацій) та фізичних осіб – підприємців.

Займатись бізнесом без правової підтримки досить ризиковано. Робота будь-якої компанії передбачає безліч економічних і юридичних особливостей, які вимагають регулювання діяльності організації відповідними фахівцями: від вибору організаційно-правової форми підприємства для ведення бізнесу, так і для подальшої співпраці з партнерами. Крім того, не кожна компанія має в штаті юриста, який щоденно здійснює супровід діяльності в юридичній площині.

Вирішення даної проблеми – це абонентське юридичне обслуговування діяльності підприємств.

Абонентське юридичне обслуговування бізнесу – це юридичний аутсорсинг діяльності компанії з правових питань, які виникають в процесі ведення господарської діяльності.

abonementske yurydychne obslugovuvannya yurydychnyh osib

З метою полегшення ведення бізнесу для наших клієнтів ми пропонуємо абонентське юридичне обслуговування підприємств та організацій.

Абонентське юридичне обслуговування бізнесу – це надання юридичних послуг для розв’язання різноманітних правових питань, які виникають у повсякденній діяльності. Ви можете передати нашим фахівцям комплексний юридичний супровід діяльності підприємства, тільки певну частину обов’язків штатного юриста або якийсь конкретний напрямок вашої діяльності. Такий юридичний супровід – це оптимальне і сучасне рішення по наданню правової підтримки господарській діяльності підприємств.

Абонентське обслуговування - юридична допомога і послуги надаються:

 • Юридичним особам будь-якої форми власності (державним, комунальним, приватним) – підприємствам, компаніям, фірмам, об’єднанням, кооперативам, установам, організаціям, товариствам.
 • Малим підприємствам і фізичним особам – приватним підприємцям, а також особам, які не є підприємцями, у визначених законом випадках (наприклад, інвесторам, учасникам, акціонерам, власникам корпоративних прав, посадовим особам).

В рамках абонентського обслуговування ми надаємо наші послуги як організаціям, у яких є власний юридичний відділ, так і підприємствам без штатних юристів.

Наша компанія пропонує юридичне обслуговування для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців на регулярній основі. Здійснюємо комплексну підтримку бізнесу в Україні та за кордоном, в різних юрисдикціях. Працюємо з дрібними і середніми фірмами, великими організаціями.

abonementske yurydychne obslugovuvannya yurydychnyh osib foto 3

Абонентське юридичне обслуговування підприємства - оптимальне рішення для суб'єктів підприємництва, які:

 • періодично або постійно потребують юридичної підтримки;
 • вважають за краще сконцентрувати увагу на розвитку бізнесу, а не гаяти час на вивчення законів;
 • хочуть заощадити кошти на утриманні штатного юриста, юрвідділу.

Наші юристи та адвокати готові допомогти у вирішенні будь-яких правових питань.

Які особливості юридичного супроводу підприємств?

Особливо актуальним абонентське юридичне обслуговування підприємства стає при роботі з контрагентами і кінцевим споживачем послуг або товарів. Співпраця партнерів має відбуватися в правовому полі. Тобто необхідно забезпечити законність угоди, її відповідність господарському і податковому законодавству, а також виключити інші можливі ризики в майбутньому і перевірити самого контрагента. Недобросовісний контрагент, навіть з дуже хорошою пропозицією, але який притягувався до відповідальності, може привернути небажану увагу до вашої компанії відповідних контролюючих органів.

Наступна важлива особливість – це готовність до перевірок контролюючих органів та захист при їх проведенні. Спеціалісти ЮК “УНІЛАВ” гарантують повний порядок і відповідність внутрішньої документації бізнесу, належне і професійне представництво при проведення перевірки, а при необхідності – оскарження результатів перевірки в адміністративному та судовому порядку.

Абонентське юридичне обслуговування організацій, підприємств та ФОП чи наявність корпоративного юриста?

Багато компаній користуються послугами штатних адвокатів або юридичних відділів, що входять у внутрішню структуру. Що краще: власні юристи або професійне правове обслуговування бізнесу із залученням спеціалізованої компанії?

abonementske yurydychne obslugovuvannya yurydychnyh osib foto 2

Професійне абонентське правове обслуговування бізнесу. Кілька аргументів на користь аутсорсингу юридичних послуг:

 1. Необхідність в таких юридичних послугах виникає не постійно. Тому утримувати в компанії професійного юриста часто економічно недоцільно. Витрати на організацію роботи, заробітну плату та інші виплати будуть занадто високими.
 2. Один фахівець не в змозі забезпечити весь спектр правової допомоги. Неможливо, щоб юрист володів на високому професійному рівні знаннями у всіх областях правового регулювання бізнес-діяльності.

Пропонуємо вам індивідуальне формування комплексу юридичних послуг, що потрібні компанії на конкретному етапі господарської діяльності. Це дозволить вам оптимізувати витрати і при цьому отримувати необхідну абонентську правову підтримку.

У випадках якщо бізнес-ситуація зміниться, якщо у виникне необхідність в нових видах правових послуг або просто буде потреба переглянути їх обсяг, наші юристи підберуть варіанти абонентського юридичного обслуговування, що найбільше будуть підходити саме вашому підприємству.

Тому, ви можете укласти договір на юридичне обслуговування з ЮК “УНІЛАВ” та отримати пакет юридичних послуг від команди юристів з високою кваліфікацією. Це забезпечить оперативну допомогу в різних областях права, вирішення конкретних завдань в юридичній площині і широкий вибір послуг: від правових консультацій до захисту інтересів бізнесу у взаємовідносинах з контрагентами, інвесторами, клієнтами, контролюючими органами та інше.

abonementske yurydychne obslugovuvannya yurydychnyh osib foto 7

Переваги абонентського юридичного обслуговування від юридичної компанії "УНІЛАВ":

 • отримання своєчасної кваліфікованої юридичної допомоги за фіксовану щомісячну оплату;
 • вартість юридичних послуг в рамках абонентського обслуговування набагато менша, ніж при замовленні кожної послуги окремо;
 • можливість отримання необхідної і термінової інформації в оn-line режимі;
 • абонентське юридичне обслуговування істотно скоротить ваші витрати, оскільки, не потрібно буде наймати юрисконсульта, при цьому обслуговуванням вашого бізнесу буде займатися ціла команда юристів;
 • наявність в штаті кваліфікованих юристів у різних галузях права, дозволяє нам брати участь у вирішенні широкого спектру проблем в області юриспруденції;
 • економія грошових коштів по сплаті податків і обов’язкових платежів на заробітну плату штатних юристів;
 • зменшення податкових виплат: витрати на абонентське юридичне обслуговування фірми відносяться до витрат підприємства;
 • відсутність витрат по утриманню робочих місць юристів, забезпечення їх комп’ютерними базами, літературою;
 • економія на виплаті соцпакетів, лікарняних, відпускних, добових тощо;
 • можливість сформувати індивідуальний набір послуг в рамках абонентського юридичного обслуговування з урахуванням специфіки роботи компанії, або укласти договір з погодинною оплатою наданих послуг;
 • закріплення за кожним клієнтом персонального юриста, що дозволяє детально аналізувати особливості діяльності клієнта та забезпечити комплексний підхід до вирішення виникаючих питань;
 • постійний контроль бюджету: робота з нами дозволяє завчасно передбачити величину вкладень в юридичну підтримку вашого бізнесу;
 • гарантія конфіденційності та дистанціювання від внутрішніх корпоративних неформальних відносин.  

Юридична компанія “УНІЛАВ” спеціалізується на наданні якісної правової допомоги підприємствам, організаціям, а також окремим підприємцям в будь-яких регіонах України.

Комплексне абонентське обслуговування юридичних осіб: порядок надання юридичних послуг.

Абонентське обслуговування юридичних осіб дозволяє отримати оперативну допомогу в непередбаченій ситуації, а головне – заздалегідь уникнути такої ситуації і бути завжди впевненим в тому, що діяльність підприємства або організації проводиться в правовому полі.

abonementske yurydychne obslugovuvannya yurydychnyh osib foto 6

Дана послуга реалізується в кілька етапів:

 1. Консультація наших юристів та адвокатів.
 2. Відправлення комерційної пропозиції.
 3. Отримання інформації від замовника.
 4. Підбір оптимального пакету послуг або розробка індивідуального плану обслуговування.
 5. Укладання договору на юридичне обслуговування юридичних осіб.
 6. Щоденна комунікація в робочий час, в тому числі за допомогою електронної пошти, месенджерів і телефонного зв’язку.
 7. Надання повного звіту про виконану роботу в кінці кожного місяця.

Такого роду юридичне абонентське обслуговування організацій і підприємств є найбільш ефективним і приводить до стабільно високих результатів.

СЕРЕД КЛЮЧОВИХ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ З АБОНЕНТСЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ПРОПОНУЄМО:

 • юридичні консультації (усні, письмові, по телефону, електронною поштою) з усіх юридичних питань, що виникають в процесі ведення бізнесу в Україні;
 • консультування з питань застосування законодавства (цивільне і господарське право, митне і адміністративне право, податкове право і т.д.);
 • моніторинг законодавства, надання рекомендацій, що стосуються роботи суб’єкта господарювання при змінах в законодавстві;
 • проведення процедури реєстрації юридичної особи, внесення змін до установчих документів, ліквідації компанії та ін.;
 • перевірка і правова експертиза юридичної документації;
 • розробка документів правового характеру, в тому числі проектів контрактів, договорів, корпоративних документів;
 • коригування і експертиза цивільно-правових і господарських договорів, додаткових угод;
 • участь фахівця при узгодженні умов цивільно-правових і господарських договорів.
 • правовий супровід угод компанії;
 • складання листів, запитів;
 • складання претензій, листів-вимог, позовів;
 • податковий і кадровий аудит;
 • юридичні послуги по роботі з кадрами;
 • участь в переговорах з контрагентами, постачальниками, партнерами та з третіми особами на стороні клієнта;
 • представництво інтересів компанії в органах державної влади і місцевого самоврядування;
 • ведення претензійної роботи, що включає вжиття заходів по стягненню дебіторської заборгованості, складання і напрям претензій на адресу боржників, у разі непогашення заборгованості, звернення до господарського суду з позовом про стягнення суми боргу;
 • представництво інтересів клієнта в господарському суді і суді загальної юрисдикції;
 • юридичний супровід проведення перевірки правоохоронними або контролюючими органами, податкової перевірки;
 • захист інтересів клієнта в судах в рамках адміністративного, господарського, цивільного і кримінального провадження.
 • виконання судових рішень.

В рамках надання даної послуги наша юридична компанія має значний досвід і ми можемо гарантувати вам успішний результат з мінімальною затратою сил і часу. З нашою допомогою та послугами з правових питань ви отримаєте захист і будете попереджати виникнення проблем, а не боротися з їх наслідками.

ВАРТІСТЬ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ З АБОНЕНТСЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ.

abonementske yurydychne obslugovuvannya yurydychnyh osib foto 1

Ціни на юридичні послуги з абонентського юридичного обслуговування юридичних осіб визначаються великою кількістю факторів. Ось декілька з них:

 • складність питання
 • час, який необхідно затратити
 • додаткові вимоги клієнта
 • накладні витрати та інше.

Звертайтеся за своєчасною допомогою до адвоката чи юриста нашої компанії. Це збереже ваші фінанси, час та нерви. Не доводьте до того, щоб ситуація стала складною та запущеною. Інколи достатньо розібратися в нюансах певної сфери права і ситуація вирішується просто і швидко.

Щоб отримати консультацію

Наш юрист та адвокат гарантують висококваліфіковану допомогу у вирішенні проблем клієнтів. Їхня професійна участь у процесах та справах веде до позитивного рішення на вашу користь!

Потрібен юридичний супровід

Залиште заявку на консультацію  Догори