Кілька слів про

Юридичні послуги по судовому захисту фізичних осіб

СУДОВИЙ ЗАХИСТ ФІЗИЧНИХ ОСІБ.

Стаття 10 Загальної декларації права людини та частина перша статті 55 Конституції України закріпляють право громадян на судовий захист. Відповідно до статті 124 Конституції України правосуддя в Україні здійснюють виключно суди.

Конституція України гарантує кожному судовий захист його прав у межах конституційного, цивільного, господарського, адміністративного і кримінального судочинства України. Для того щоб звернутися до суду необхідно скласти позовну заяву, надати відповідні докази та сплатити судовий збір. Позов має відповідати вимогам, які встановлені процесуальним законодавством.

YUrydychni poslugy po sudovomu zahystu fizychnyh osib

Юристи та адвокати юридичної компанії “УНІЛАВ” мають значний досвід в вирішенні судових спорів та здійснюють постійний моніторинг процесуального законодавства, вітчизняної та міжнародної судової практики. Наші спеціалісти забезпечують захист інтересів клієнта та надають повний спектр юридичних послуг в судах всіх інстанцій та юрисдикцій.

Представництво в суді.

YUrydychni poslugy po sudovomu zahystu fizychnyh osib foto 4

Представництво в суді – це послуга по захисту інтересів в суді від імені та в інтересах замовника.

Судові розгляди — це цивілізований спосіб вирішення конфліктів в будь-яких життєвих ситуаціях. Вони здійснюються відповідно до процесуального законодавства, яке базується на принципах верховенства права, рівності учасників, поваги до їх честі та гідності, гласності, диспозитивності, змагальності сторін. Рішення суду після вступу в силу є обов’язковими для виконання, але можуть бути оскаржені в апеляційному або касаційному порядку.

Залежно від сфери правовідносин, судочинство поділяється на:

 • цивільне (майнові спори, спадкування, сімейні справи, дієздатність, опіка, піклування, відстоювання особистих немайнових благ, приватні договірні зобов’язання і т.д.);
 • господарське (розбіжності, що виникають з підприємницької діяльності та функціонування юридичних осіб);
 • адміністративне (коли хоча б однією зі сторін виступає орган або посадова особа державної влади, місцевого самоврядування, і оскаржуються їх дії, бездіяльність чи рішення при реалізації повноважень);
 • кримінальне (справи про вчинення кримінально караних діянь);
 • про адміністративні правопорушення.

В нашій країні діє трирівнева система правосуддя, яка включає місцеві, апеляційні та касаційні суди (в складі Верховного Суду). Закон України “Про судоустрій і статус суддів” є основним нормативним актом, що регулює організацію їх роботи .

Види представництва в суді.

Згідно з чинним процесуальним законодавством України, представництво може бути двох типів:

 1. Обов’язкове — коли присутність адвоката, опікуна, піклувальника, одного з батьків (усиновлювачів, дорослих родичів), співробітника органу опіки не залежить від волі самого учасника, а вимагається на підставі закону, підзаконного нормативного акту або ухвали суду.
 2. Факультативне — зацікавлена особа самостійно вибирає представника, добровільно укладає з ним договір про надання правової допомоги (особисто або через родичів, колег), і підписує довіреність на виконання певних функцій або завдань, пов’язаних з судовим розглядом.

Якщо ви готуєтесь до судового слухання, фахівці юридичної компанії “УНІЛАВ” готові надати повний спектр правових послуг – від консультації до супроводу і представництва на всіх етапах розгляду справи.

НАВІЩО ПОТРІБНО ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДІ?

Інколи в житті трапляються такі ситуації, коли необхідно звернутись до суду, щоб захистити свої інтереси перед законом. В якості законного представника для захисту прав у суді ви можете скористатися послугами нашого адвоката. Допомога адвоката, представництво у суді – це юридичні послуги, які стануть у нагоді якщо ви бажаєте припинити порушення ваших законних прав та інтересів через суд.

Наші спеціалісти нададуть допомогу у цивільному процесі, стануть на ваш бік у кримінальному чи іншому процесі у будь-якому місті України. Допоможуть зменшити витрати, а також надати юридичні послуги у розв’язанні земельних, сімейних, житлових, адміністративних, трудових, господарських та інших судових суперечок.

Юридична компанія “УНІЛАВ” пропонує юридичні послуги та забезпечує успішний результат судового процесу, коли необхідно представництво дітей або неповнолітньої особи, які не здатні самостійно представляти свої інтереси у суді.

Висококваліфікований адвокат зробить оцінку ваших шансів, а також професійно та доступно пояснить перспективи судового провадження. Представництво інтересів спеціалістами нашої компанії відбувається за довіреністю на представництво у адміністративних та будь-яких інших справах.

Участь адвоката у суді.

Юридична компанія “УНІЛАВ” надає юридичні послуги судових адвокатів по представництву в судах інтересів своїх клієнтів. Захист та представництво інтересів клієнта у судах усіх інстанцій в різних категоріях справ є одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії.

Наш принцип – завжди інформувати клієнта про реальну судову перспективу і докладати максимум зусиль для досягнення бажаного результату.

Юридичні послуги наших адвокатів полягають в наступному:

 • попереднє вивчення справи та надання висновку про судову перспективу;
 • збір та підготовка доказової бази (направлення адвокатських запитів, збір документів, підготовка клопотань про забезпечення доказів і т. д.);
 • підготовка позовної заяви;
 • представництво і юридична допомога в суді першої інстанції;
 • супровід справи в суді;
 • підготовка клопотань, заяв, додаткових пояснень, ознайомлення з матеріалами справи тощо;
 • підготовка апеляційної і касаційної скарги;
 • допомога в апеляційній і касаційній інстанції;
 • супровід примусового виконання судового рішення.

Ми здійснюємо комплексне ведення справи від підготовки позову до отримання рішення та його виконання. Цьому сприяє значний досвід в сфері захисту інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій та представництва в державних органах.

Крім того, надаємо окремі послуги: підготовку позову, клопотань, заяв, апеляцій, юридичну допомогу в суді при відкритому провадження, вступ у справу на етапі апеляційного або касаційного оскарження та інші.

Наші фахівці працюють в різних спеціалізаціях:
 • цивільних справах;
 • кримінальних справах;
 • господарських справах;
 • податкових спорах;
 • земельних спорах;
 • трудових спорах;
 • стягненню боргів;
 • сімейних спорах;
 • спадкових спорах;
 • захисту прав споживачів та інших напрямках.

Ми забезпечимо повний супровід справ у судовому процесі: з моменту подання необхідного процесуального документа – заяви, позовної заяви, заперечення, скарги до суду і закінчуючи отриманням рішення у справі, незалежно скільки судових засідань мають відбутися для її завершення, в тому числі, при необхідності, оскаржуючи судові рішення в апеляційному чи касаційному порядку.

У зв’язку з останніми змінами до законодавства, інтереси в суді зможуть представляти виключно адвокати. Зокрема, якщо мова йде про апеляційну, касаційну інстанції чи захист у кримінальному провадженні, на теперішньому етапі існує можливість залучити виключно адвоката.

СЕРЕД КЛЮЧОВИХ ПОСЛУГ В СФЕРІ СУДОВОГО ЗАХИСТУ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПРОПОНУЄМО:

 • усні та письмові юридичні консультації з будь-яких юридичних питань;
 • досудове врегулювання спорів: ведення перегорів, пошук рішення, супровід (медіація) при укладенні мирових дій у судових процесах;
 • ініціювання судових процесів у господарській, загальній та адміністративних юрисдикціях;
 • представництво у суді: створення правової позиції клієнта, підготовка процесуальних документів кримінального, цивільного, адміністративного та господарського провадження, відвідування судових засідань;
 • супровід справ будь-якої складності та на будь-якому етапі в першій, апеляційній та касаційній інстанціях;
 • супровід виконавчих дій: робота з органами виконавчої служби;
 • відновлення та супровід раніше програних справ.

Юридична компанія “УНІЛАВ” обіцяє вам справедливу цінову політику, заощаджений час та якісні правові послуги в будь-якій галузі права.

ВАРТІСТЬ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ СУДОВОГО ЗАХИСТУ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

YUrydychni poslugy po sudovomu zahystu fizychnyh osib foto 5

Ціни на юридичні послуги для фізичних осіб у сфері судового захисту визначаються великою кількістю факторів. Ось декілька з них:

 • складність питання
 • час, який необхідно затратити
 • додаткові вимоги клієнта
 • накладні витрати та інше.

Звертайтеся за своєчасною допомогою до адвоката чи юриста нашої компанії. Це збереже ваші фінанси, час та нерви. Не доводьте до того, щоб ситуація стала складною та запущеною. Інколи достатньо розібратися в нюансах певної сфери права і ситуація вирішується просто і швидко.

Щоб отримати консультацію

Наш юрист та адвокат гарантують висококваліфіковану допомогу у вирішенні проблем клієнтів. Їхня професійна участь у процесах та справах веде до позитивного рішення на вашу користь!

Потрібен юридичний супровід

Залиште заявку на консультацію  Догори