Кілька слів про

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ

В Україні та за кордоном

ТОВ “Юридична компанія “УНІЛАВ” – це команда професійних юристів та адвокатів, що спеціалізуються на наданні послуг для юридичних осіб, іноземців і фізичних осіб як на території України, так і за її межами.

Команда фірми консультує та супроводжує іноземців та осіб без громадянства в отриманні та продовженні дії посвідки на тимчасове або постійне проживання в Україні, чи її обміні, в оформленні посвідчення особи без громадянства для виїзду з України, також в отриманні громадянства України, довідки про несудимість, ідентифікаційного коду, з питань комерційної діяльності та управління. Компанія допомагає у веденні договірної роботи, бухгалтерського та податкового обліку, реєстрації, перереєстрації інвестицій, в отриманні дозволу на застосування праці іноземців в Україні.

Захистимо та відновимо Ваші права порушені дією або/та бездіяльністю посадових і службових осіб чи рішенням, прийнятим центральним органом виконавчої влади.

Забезпечимо – право провадити в Україні інвестиційну, зовнішньоекономічну та інші види діяльності.ю

yurydychni poslugy dlya inozemtsiv

Юридична допомога іноземцям (нерезидентам)

Коли наші юристи надають послуги для іноземців в Україні, то враховують цілий ряд факторів, які невластиві для взаємовідносин з резидентами, оскільки для нас важливий саме кінцевий результат, який ви хоче отримати.

На початку співпраці (до підписання договору) ми з’ясовуємо бажаний кінцевий результат і тільки потім разом визначаємо юридичну послугу, яка буде надана. Такий алгоритм прийняття замовлення на надання юридичної допомоги іноземцям вироблений на основі практики, яка говорить про те, що результатом надання послуг має бути задоволений ваш інтерес, а не лише факт надання тієї або іншої послуги.

Консультація міграційного юриста

Якщо у вас виникають вагання, яким шляхом досягти бажаного результату, то відповіді ви можете отримати на первинній консультації юриста. На цьому етапі ви розповідаєте про проблему юристу та отримуєте професійний аналіз ситуації, і рекомендації щодо подальших кроків, оцінку ваших шансів на досягнення результату.

На первинній консультації наш юрист відповість на такі питання:

 • Які етапи потрібно пройти для досягнення бажаного результату?
 • Скільки це займе часу?
 • Якою буде вартість потрібної послуги?

Вартість її включається в ціну послуги в разі її замовлення.

Юридичні послуги для іноземців (нерезидентів): дозвіл на працевлаштування, посвідка на проживання, ІПН...

Іноземні громадяни (нерезиденти) та особи без громадянства, які мають бажання здійснювати комерційну діяльність або працювати в Україні, повинні отримати додаткові дозволи: на працевлаштування, посвідку на проживання, а також ідентифікаційний номер (ІПН).

В іншому випадку до іноземців, осіб без громадянства та їх роботодавців можуть бути застосовані заходи адміністративного стягнення, попередження або штрафи з подальшим скороченням термінів перебування на території України.

Наші юридичні послуги для іноземців включають:

YURYDYCHNI POSLUGY DLYA INOZEMTSIV NEREZYDENTIV
 • Отримання ІПН (ідентифікаційного номера платника податків).
 •  Отримання дозволу на працевлаштування.
 •  Отримання тимчасової посвідки на проживання.
 •  Консультування з питань оподаткування та бухгалтерського обліку.
 •  Консультування з питань організації бізнесу.
 •  Консультації-роз’яснення законодавства України.
 •  Реєстрація компаній, організацій та представництв.
 •  Юридичний супровід та бухгалтерське обслуговування.
 • Захист майнових прав іноземців в Україні.
 • Оскарження рішень, дій чи бездіяльності посадових осіб.

Отримання тимчасової посвідки на проживання

Тимчасова посвідка на проживання оформляється для іноземних громадян, які працюють в Україні, для членів їх сімей і для іноземних громадян, які оформили шлюб з громадянином України. Підставою для отримання тимчасового дозволу на проживання є дозвіл на працевлаштування.

Тимчасова посвідка на проживання надається строком на 1 рік. І може бути продовжена по закінченню цього терміну.

Юридична компанія “УНІЛАВ” пропонує повний пакет послуг для оформлення та отримання посвідки на проживання – від консультування і формування пакету документів до представлення інтересів клієнта та її отримання.

Отримання дозволу на працевлаштування

Дозвіл на працевлаштування потрібен іноземним громадянам у випадках, якщо вони планують працювати в Україні чи обіймати посаду директора у власній компанії.

Дозвіл на працевлаштування є підставою для видачі довгострокової візи на в’їзд іноземця в країну. Він видається строком на один рік і може бути продовжений по закінченню цього терміну.

Дозвіл на працевлаштування не потрібен, якщо іноземець має посвідку на постійне проживання, має статус біженця, чи належить до іноземного персоналу представництв, зареєстрованих в Міністерстві економіки України, який має спеціальні службові картки, а також іноземним громадянам, найнятим за посадами, визначеними ст. 35 Закону України «Про угоди про розподіл продукції». 

Юридичні послуги для іноземців – юридичних осіб:

YURYDYCHNI POSLUGY DLYA INOZEMTSIV YURYDYCHNYH OSIB
 • реєстрація представництва іноземних компаній в Україні;
 • реєстрація підприємства з іноземними інвестиціями;
 • супровід бізнесу з іноземними інвестиціями;
 • супровід операцій з нерухомістю;
 • правовий аудит;
 • абонентське обслуговування підприємств.

Спектр послуг, які надає наша компанія надзвичайно великий, і ми не в змозі про все розповісти на одній сторінці.
Але ми завжди готові відповісти на всі запитання, просто зателефонуйте нам!

Адміністративна відповідальність та юридична допомога для захисту інтересів іноземних громадян

Наш адвокат також займається захистом та представництвом інтересів громадянина в суді. Адміністративна відповідальність настає при порушенні іноземцем правил перебування та проживання в Україні. Ось деякі з порушень:

 1. Посвідка на проживання відсутня або прострочена;
 2. Відсутній дозвіл на роботу;
 3. Порушені правила переміщення і зміни місця проживання;
 4. Порушений порядок реєстрації;
 5. Порушені умови перетину державного кордону;
 6. Закінчився термін дозволеного перебування, але іноземець продовжує проживати в країні.

Такі порушення призводять до того, що іноземного громадянина можуть депортувати з країни і заборонити подальший в’їзд на територію держави. Адвокат у справах іноземців шляхом подачі апеляції на дії представників міграційної або митної служби може домогтися призупинення процесу депортації іноземного громадянина, а при грамотному веденні справи – пом’якшення покарання чи відновлення права іноземного громадянина.

Захист осіб з іноземним громадянством на всіх етапах починається з консультації юриста і вибору оптимального варіанту поведінки в обставинах, що склалися. Далі юристи починають оформлення документів та допомагають скласти скарги до вищої інстанції, а при необхідності — подати позовну заяву та апеляційну скаргу. Після складання паперів фахівець представляє інтереси клієнта в суді і в апеляційній інстанції.

Вартість юридичних послуг для іноземців

Ціни на юридичні послуги для іноземців визначаються великою кількістю факторів. Ось декілька з них:

 • складність питання
 • час, який необхідно затратити
 • додаткові вимоги клієнта
 • накладні витрати
 • інше…

Якщо ви іноземець/нерезидент і хочете реалізувати свої права, захистити свої інтереси в Україні – контактуйте і ми із задоволенням вам допоможемо та надамо кваліфіковані юридичні послуги у вашому місті та Україні.

Наші юристи і адвокати готові надати комплексну допомогу у вирішенні різних проблем правового характеру. Щоб домовитися про консультацію, зателефонуйте нам або залиште заявку в онлайн-формі.

Щоб отримати консультацію

Наш юрист та адвокат гарантують висококваліфіковану допомогу у вирішенні проблем клієнтів. Їхня професійна участь у процесах та справах веде до позитивного рішення на вашу користь!

Потрібен юридичний супровід

Залиште заявку на консультацію  Догори