Запрошення на в'їзд в Україну.

Запрошення в Україну для іноземця чи особи без громадянства – це документ, який є підставою для оформлення в дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном візи типу “С” або “D” для в’їзду в Україну.

Короткострокова віза передбачає, що іноземці та особи без громадянства з країн, з якими відповідно до міжнародних договорів чи законодавства України встановлено візовий порядок в’їзду в Україну, перебуватимуть в Україні протягом строку, не перевищуватиме 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду.

Найчастіше запрошення оформляється для подальшої можливості отримати саме короткострокову візу типу С. В межах її дії іноземець може виїжджати та в’їжджати на територію України кілька разів або разово (в залежності від того, разова віза чи мульти).  Віза С не дає право іноземцю оформити ВНЖ або ПМЖ. Для цього підійде тільки віза D. З іншого боку, віза С потрібна в тому випадку, якщо іноземець приїжджає в Україну для оформлення документів на імміграцію. Строк дії візи не повинен перевищувати строк дії паспорта іноземця. Строк дії паспорта повинен бути більше трьох місяців з планованої дати виїзду.

zaproshennya na vyizd v Ukrayinu

Коли необхідно запрошення в Україну для іноземця.

  1. Для оформлення короткострокової візи “С” (оформляється для перебування на території України на термін не більше 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду)
  2. Для оформлення довгострокової візи “Д” (оформляється для перебування на території України на термін більше 90 днів).
zaproshennya na vyizd v Ukrayinu foto 3

Для чого потрібне запрошення для іноземця в Україну?

Однією з основних умов відкриття візи в Україну, є документально підтверджене запрошення. Це, свого роду, рекомендаційний лист від громадянина або компанії, що підтверджують існування цієї людини та зобов’язують такого суб’єкта взяти на себе певного роду відповідальність за запрошеного іноземця. Віза відкриває для іноземця багато можливостей.

Виникає питання, що дає запрошення іноземця в Україну?

  • можливість відкриття віз будь яких типів «В», «С», «D»;
  • вільний перетин кордону на певний термін;
  • законне перебування в Україні;
  • можливість оформлення посвідки на проживання.

Не обов’язково вчитуватися в масу непотрібних фактів в інтернеті, щоб знайти відповіді на свої питання. Якщо ви шукаєте де можна зробити запрошення для іноземця, досить звернутися за консультацією до досвідчених юристів нашої компанії. Наші спеціалісти обов’язково все докладно роз’яснять, щоб не залишалося питань щодо цієї послуги.

Типи запрошень в Україну:

  • гостьове запрошення / приватне запрошення (оформляється від фізичної особи) – як правило це запрошення в Україну від родича чи друга, нареченого/нареченої;
  • оригінальне ділове запрошення / бізнес-запрошення (оформляється від юридичної особи) – це запрошення від української фірми, зареєстрованих на території України;
  • туристичне запрошення. (оформлюється від туристичної фірми). Є одним із найпопулярніших запрошень для іноземця в Україну.  

Строк, на який видається запрошення в Україну: максимум 90 днів.

Наші послуги з оформлення запрошення для іноземця в Україні:

zaproshennya na vyizd v Ukrayinu foto 4
  • Ділове запрошення (від юридичної особи, компанії)

    Підходить для осіб, які приїжджають в Україну для ділових контактів

    Запрошення від приватної особи (гостьове запрошення)

    Це кращий варіант для осіб, які їдуть до родичів або з туристичною метою.

    Запрошення від недержавної громадської організації

    Використовується громадянами, які хочуть відвідати Україну з метою участі в соціально корисної діяльності або волонтерському проекті.

    Запрошення від навчального закладу (ВНЗ)

    Ідеальний варіант для студентів і осіб, які мають освіту (лікарі, інженери, програмісти, юристи і т.д.)

    У ЯКИХ ВИПАДКАХ НЕОБХІДНО ОФОРМЛЯТИ ГОСТЬОВЕ ЗАПРОШЕННЯ ІНОЗЕМЦІВ В УКРАЇНУ І ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО?

    Гостьове запрошення оформляється, якщо особа в’їжджає в країну з держави, у якої з Україною діє візовий режим. Таке запрошення можна оформити у нотаріуса (в зверненні до міграційної служби немає необхідності). Список необхідних документів:

    • копії паспортів приймаючої сторони і зарубіжного підданого;
    • ідентифікаційний код того, хто запрошує.

    При складанні та нотаріальному завіренні документа вказується інформація про адресу передбачуваного проживання гостя, його адресу проживання за кордоном, заплановані дати в’їзду і виїзду. Запрошення подається в українське консульство в країні проживання іноземця. У деяких випадках прикордонники просять пред’явити запрошення, зокрема, громадянам Росії.

    ЩО ТАКЕ БІЗНЕС-ЗАПРОШЕННЯ?

    Це документ, який подається в дипломатичне, консульське представництво України в країні проживання іноземця. Його видають комерційні організації. На бланку обов’язково вказуються реєстраційний номер підприємства, номер ЄДРПОУ, документ підписується керівником юридичної особи.

Хто може звернутися за оформленням запрошення?

За оформленням запрошення може звернутися приймаюча сторона:

  • фізичні особи (громадяни України, іноземці та особи без громадянства), які постійно проживають або тимчасово перебувають на території України у зв’язку з навчанням, стажуванням, роботою або на інших законних підставах та запрошують чи приймають іноземців та осіб без громадянства). Запрошення оформляється в нотаріальній формі та повинно містити відомості передбачені законодавством.
  • юридичні особи (зареєстровані в установленому порядку українські підприємства, установи та організації, представництва (філії) іноземних підприємств, установ, організацій, представництва міжнародних організацій). Запрошення оформляється на офіційному бланку компанії. Вимоги до тексту встановлені законодавством.
zaproshennya na vyizd v Ukrayinu foto 1

Як оформити запрошення для іноземця в Україну?

Якщо людина зібралась приїхати в Україну з іншої країни, то потрібно спочатку дізнатися який режим між державами, візовий чи безвізовий. Якщо безвізовий, то іноземець може перебувати без реєстрації 90 днів протягом 180. Але, якщо між державами візовий режим, то потрібно оформити запрошення іноземця на візу, перш ніж перетинати кордон.

16 квітня 2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року № 118 “Про затвердження Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію”. Відповідно до підпунктів 1, 2 пункту 7 Правил оформлення віз підставою для оформлення короткострокової візи є, зокрема, запрошення зареєстрованої в Україні юридичної особи, оформлене на офіційному бланку, або нотаріально посвідчене запрошення фізичної особи.

Для оформлення запрошення від фізичної особи потрібно звернутися до нотаріуса.

Якщо запрошення робить звичайна фізична особа (громадянин чи іноземець, який тимчасово чи постійно проживає в Україні), потрібно внести такі дані:

  1. ПІБ, паспортні дані, місце проживання особи, яка запрошує;
  2. Паспортні дані про запрошувану особу;
  3. Мета поїздки, термін перебування, кількість в’їздів та місце проживання в Україні;
  4. Зобов’язання взяти на себе всі можливі витрати, пов’язані з перебуванням іноземця в Україні та виїздом за межі держави.

Для оформлення запрошення від юридичної особи потрібно дотримуватись кількох важливих правил:

  • така особа повинна бути зареєстрована в Україні в установленому порядку (номер з ЄДРЮОФОП, реєстраційний номер, місцезнаходження);
  • вказати дані про запрошувану особу;
  • вказати мету поїздки, період перебування, дати в’їзду та виїзду;
  • документ повинен мати печатку юридичної особи та підпис керівника;
  • у запрошенні повинен бути прописане зобов’язання особи, згідно з яким підтверджується взяття на себе фінансових витрат, пов’язаних з перебуванням іноземця в Україні та виїздом за межі держави.

Останній пункт є одним з найбільш необхідних елементів запрошення.

Такий документ не потрібно посвідчувати в нотаріуса, його достатньо лише оформити на фірмовому бланку.

Строк дії запрошення.

Запрошення, як правило, видається строком дії на шість місяців або інший строк від дати його оформлення (протягом цього строку іноземець чи особа без громадянства може звернутися до дипломатичного представництва або консульської установи України за оформленням короткострокової візи).

Порядок оформлення запрошення іноземцю в Україну.

zaproshennya na vyizd v Ukrayinu foto 2
  • обговорення всіх деталей послуг компанії для оформлення запрошення для іноземця в Україні, а також строку виконання компанією своїх обов’язків;
  • підписання договору про надання юридичних послуг;
  • оплата вартості послуг;
  • передача документів, необхідних для оформлення запрошення. Передача можлива будь-яким зручним для вас шляхом: пошта, Інтернет і т.д.
  • перевірка документів іноземця та здійснення всіх потрібних дій з приводу оформлення запрошення в Україну;
  • передача замовнику в передбачений строк оригіналу запрошення.

Якщо ви хочете отримати запрошення для в’їзду в Україну від фізичної особи чи від юридичної особи швидко та просто – зателефонуйте нам!

СЕРЕД КЛЮЧОВИХ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ З ОФОРМЛЕННЯ ЗАПРОШЕНЬ НА В'ЇЗД В УКРАЇНУ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ ПРОПОНУЄМО:

  • консультації юриста з питання отримання запрошення в Україну для іноземців;
  • попередній аналіз необхідних документів;
  • підготовку повного пакету документів;
  • супровід юриста і вирішення організаційних питань під час підписання необхідних документів у нотаріуса;
  • пошук юридичної особи, яка запросить іноземного громадянина;
  • оформлення запрошення з підписом керівника та з печаткою запрошуючого підприємства;
  • перевірка документів іноземного громадянина на відповідність правилам оформлення віз в Україні;
  • відправку запрошення кур’єрською доставкою в межах України чи міжнародну відправку ;
  • оформлення страховки в Україні, необхідної для візи;
  • організацію бронювання готелю або іншого житла для проживання в Україні.

В рамках надання даної послуги наша юридична компанія має значний досвід і ми можемо гарантувати вам успішний результат з мінімальною затратою сил і часу.

ВАРТІСТЬ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ З ОФОРМЛЕННЯ ЗАПРОШЕННЯ НА В'ЇЗД В УКРАЇНУ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ ТА ОСІБ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА.

zaproshennya na vyizd v Ukrayinu foto 7

Ціни на юридичні послуги з оформлення запрошень на в’їзд в Україну для іноземців визначаються великою кількістю факторів. Ось декілька з них:

  • складність питання
  • час, який необхідно затратити
  • додаткові вимоги клієнта
  • накладні витрати та інше.

Звертайтеся за своєчасною допомогою до адвоката чи юриста нашої компанії. Це збереже ваші фінанси, час та нерви. Не доводьте до того, щоб ситуація стала складною та запущеною. Інколи достатньо розібратися в нюансах певної сфери права і ситуація вирішується просто і швидко.

Питання - Відповіді

Чи можливо, щоб іноземець проживав у готелі під час перебування в Україні?

Так, у такому разі потрібно надати до консульської установи чи дипломатичного представництва України копію броні у готелі, де буде проживати іноземець. Бронювати номер у готелі необхідно на весь період, який приймаюча сторона вказує у запрошенні.

Чи можна надіслати запрошення від фізичної особи електронною поштою у консульство чи посольство?

Для оформлення візи іноземцю необхідно надати у консульську установу чи дипломатичне представництво оригінал нотаріально засвідченої заяви-запрошення з копією паспорта громадянина України чи посвідки на тимчасове/постійне проживання приймаючої сторони. Переслати запрошення можна будь-якою міжнародною поштою, наприклад, DHL, Pony Express і т.п.

 

Чи є необхідність їхати до вас у офіс з копіями документів для оформлення запрошення для іноземця?

Ні. Ви можете просто надіслати нам скан-копії чи фото документів з переліку, а ми підготуємо для вас запрошення. Ваша особиста присутність необхідна лише при посвідченні нотаріусом вашого підпису на бланкові заяви-запрошення. При відвіданні нотаріуса з собою потрібно мати паспортний документ та ІНН.

 

Чи потрібно оформляти запрошення для громадян безвізових країн?

Громадяни країн, з якими в України встановлено безвізовий режим, можуть перебувати в Україні до 90 діб протягом 180 діб без отримання візи. Необхідності в отриманні запрошення в такому випадку немає, проте, останнім часом при перетині кордону прикордонники просять підтвердити мету поїздки, що можна зробити пред’явивши запрошення.

Чи потрібно надавати документи для підтвердження фінансового забезпечення при оформленні запрошення?

Для оформлення запрошення пред’являти документ, який підтвердить фінансове забезпечення запрошуючої сторони не потрібно. На рахунок необхідності надання такого документу для оформлення візи слід уточнювати у конкретному посольстві/консульстві України за кордоном.

Скільки грошей потрібно мати для позитивного рішення МЗС про в'їзд іноземця?

Існує спеціальна формула, передбачена “Порядком підтвердження достатнього фінансового забезпечення іноземців та осіб без громадянства для в’їзду в Україну” по якій наші юристи можуть розрахувати суму коштів, яку потрібно взяти з собою для відвідування України. Окрім того, достатнє фінансове забезпечення можна підтвердити не лише грошима, а й іншими видами фінансового забезпечення (наприклад, бронь місця в готелі).

Щоб отримати консультацію

Наш юрист та адвокат гарантують висококваліфіковану допомогу у вирішенні проблем клієнтів. Їхня професійна участь у процесах та справах веде до позитивного рішення на вашу користь!

Потрібен юридичний супровід

Залиште заявку на консультацію



    Догори