Кілька слів про

Бухгалтерський, податковий, управлінський облік юридичних і фізичних осіб підприємців

Якісний облік - запорука успіху та безпеки бізнесу!

Надання послуг у сфері бухгалтерського та податкового обліку на умовах аутсорсингу є одним із запитуваних напрямів діяльності нашої компанії.

Бухгалтерський аутсорсинг — це передача, повна або часткова, функцій організації та ведення бухгалтерського обліку на підприємстві, складання та подання звітності за межі підприємства стороннім фахівцям.

В реаліях сучасного бізнесу неможливо обійтися без відповідного обліку господарських операцій компанії. При цьому, облік потрібно вести відповідно до чинних нормативних документів. А їх – безліч, і вони постійно змінюються і поповнюються новими.

Бухгалтерський облік – це національні положення (стандарти) або міжнародні стандарти бухгалтерського обліку і звітності. Відповідно до законодавства України

Податковий облік – це податковий, митний, трудовий кодекси та інші нормативні документи.

Управлінський облік – це правила, які встановлюються самостійно, спираючись на успішну практику провідних компаній в сфері того чи іншого бізнесу.

rawpixel 567016 unsplash copyright min
Потрібна кваліфікована допомога бухгалтера / аудитора

Зверніться до служби підтримки, щоб замовити зустріч та отримати відповіді на всі ваші запитання!  ПОСЛУГИ, ЯКІ ПРОПОНУЄМО:

  • повний аутсорс управлінського обліку та надання управлінської звітності, аудит існуючої системи;
  • письмові та усні консультації з питань бухгалтерського та податкового обліку;
  • ведення бухгалтерського, податкового, управлінського обліку для юридичних осіб, представництв іноземних юридичних осіб та ФОП;
  • нарахування та виплата заробітної плати на умовах аутсорсингу;
  • підготовка і подання податкової та фінансової звітності;
  • податковий аудит та планування;
  • допомога при проведенні податкових перевірок;
  • податковий, фінансовий, юридичний due diligence;
  • облік всіх господарських операцій підприємства;
  • юридична та економічна експертиза договорів, договорів з контрагентом;
  • розробка і впровадження системи мотивації персоналу.

  ЯК МИ ПРАЦЮЄМО:

  1 варіант: Аутсорсинг. Повне ведення управлінського обліку, а також надання управлінської звітності за Вашими вимогами.

  2 варіант: У складі вашої бухгалтерії ведемо на віддаленому доступі окремі ділянки обліку (заробітна плата, кадри, основні фонди, транспорт, ПДВ, розрахунки з контрагентами і т.п.).

  3 варіант: Ваша бухгалтерія працює на платформі 1С, яка встановлена ​​на нашому сервері. Вам не потрібно витрачатися на покупку ліцензійної програми, її супровід, доопрацювання і безпеку.

  4 варіант: Робота, налаштування та ведення управлінського обліку в програмі ІІКО (Айко).

  Ваш варіант: Ви можете запропонувати нам свій варіант спільної роботи з питань внутрішньогосподарського управлінського обліку, організації бухгалтерського обліку з урахуванням особливостей на підприємстві.

  ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВАС:

  • Ви займаєтеся розвитком свого бізнесу, а організація бухгалтерського обліку та фінансової звітності на вашому підприємстві, а також управлінського та податкового обліку лягає на нас.
  • Витрати на утримання бухгалтерії знижуються (зарплата, податки, офіс, техніка, комунальні послуги, тощо).
  • Ризики отримати штраф мінімізуються, так як ми забезпечимо своєчасно подану звітність, порядок в бухгалтерії та первинних документах, грамотно сформований архів документів.
  • Повна конфіденційність і відповідальність за послуги.
  • Цілий рік ви будете під захистом компанії, яка буде надавати послуги з ведення обліку і представляти ваші інтереси перед усіма контролюючими органами.
  • Ви завжди матимете: достовірний фінансовий результат і фінансову звітність, безпеку та впевненість.

  Спектр послуг, які надає наша компанія надзвичайно великий, і ми не в змозі про все розповісти на одній сторінці.
  Але ми завжди готові відповісти на всі запитання, просто зателефонуйте нам!

  Вартість послуг, бухгалтерського, податкового, управлінського обліку юридичних і ФОП.

  Наші спеціалісти можуть вести облік як комплексно, так і окремих ділянок господарської діяльності. Ціни на послуги залежать від виду і обсягів діяльності (штат, склад, основні фонди тощо), системи оподаткування (загальна, єдиний податок, платник ПДВ і т.п.) і складу пакета послуг.

  На початку співпраці проведемо оцінку поточного стану обліку і запропонуємо оптимальний набір послуг з бухгалтерського обліку відповідно до законодавства України та міжнародних стандартів.     

  Пропонуємо замовити ведення обліку в нашій компанії! У НАС ВИ ПЛАТИТЕ ТІЛЬКИ ЗА ВИКОНАНІ ПОСЛУГИ!

  Коли варто звернутися до нас?

  Ми рекомендуємо звертатися до нас ще до реєстрації бізнесу.

  В рамках договору на послуги з ведення бухгалтерського обліку ми не тільки допоможемо вам вибрати відповідну організаційно-правову форму, правильну систему оподаткування, але і допоможемо з реєстрацією підприємства або приватного підприємця.

  Допоможемо вирішити, яку систему оподаткування використовувати: загальну або спрощену (єдиний податок); якщо ставати платником єдиного податку, то яку групу єдиного податку застосовувати; чи доцільно реєструватися платником ПДВ. Оподаткування юридичних осіб та ФОП також має свої відмінності, тому необхідно визначитися, чи реєструвати компанію (юридичну особу) або підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, або, можливо, доцільно скомбінувати компанію та ФОП.

  Співпраця з нами також зменшує ризики, пов’язані з адміністративним тиском на бізнес з боку контролюючих органів виконавчої влади. Ми допоможемо вам протистояти такому тиску і відстоювати свої інтереси, використовуючи механізми правового захисту. Детальніша інформація в розділі “Послуги для юридичних осіб

  При укладанні договору з компанією “УНІЛАВ”, ви отримаєте багато додаткових послуг, таких як складання первинних документів, експертиза договорів, консультації з питань господарського та трудового права, оподаткування, застосування РРО та інші.

  Онлайн бухгалтерія для бізнесу

  ZAGALNI UMOVY

  Компанія “УНІЛАВ”надає своїм клієнтам по всій Україні та за її межами можливість користуватися послугами бухгалтерів, незалежно від місцезнаходження. Наші клієнти вже в повній мірі оцінили переваги онлайн бухгалтерії.

  При укладанні договору на надання послуг з ведення бухгалтерського обліку підприємства, ми надаємо можливість використання бухгалтерського програмного забезпечення в режимі онлайн. Обмінюємось документами в електронній формі та використовуємо програми електронної звітності.

  Щоб отримати консультацію

  Наш юрист та адвокат гарантують висококваліфіковану допомогу у вирішенні проблем клієнтів. Їхня професійна участь у процесах та справах веде до позитивного рішення на вашу користь!

  Потрібен юридичний супровід

  Залиште заявку на консультацію   Догори