Кілька слів про

Юридичний супровід тендерів

ФАХОВА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ ДЕРЖАВНИХ ТА КОМЕРЦІЙНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

На даний час практика державних закупівель, як ніколи актуальна. Адже, в 2016 році в нашій державі стартувала система проведення відкритих та ефективних публічних закупівель – ProZorro. Саме ця система є ключовим елементом реформи державних закупівель в Україні. Для якісного та успішного проведення тендерів online необхідна кваліфікована юридична підтримка, адже, за її відсутності, учасник тендерної закупівлі позбавляється права участі, тобто ваша пропозиція буде відхилена.

Представники ТОВ «Юридична компанія «УНІЛАВ» забезпечать Вам безпрограшну участь у тендерах.

Тендерний юридичний супровід – це послуга, яка сприяє забезпеченню процесу участі компанії в тендері. Головною метою є створення всіх умов на правовому рівні, щоб отримати перемогу в тендері.

Наш комплексний підхід до надання послуги юридичного супроводу тендерів:

На стадії підготовки:
На стадії торгів:
На стадії оскарження рішень:

Участь в державних чи комерційних закупівлях — це реальна можливість збільшити обсяг продажів продукції вашого підприємства і виведення свого бізнесу на новий рівень розвитку. Про дотримання всіх юридичних формальностей подбають наші висококваліфіковані юристи.

Переваги залучення нас до супроводу державних чи публічних закупівель:

1 . Простота. Ви тільки приймаєте рішення брати участь в тендері, все інше ми зробимо самі

2. Швидкість. Підготовка компанії до участі в тендерах займає 1-2 дні. Ми завжди на зв’язку: не йдемо у відпустку чи декрет, не хворіємо та позитивно ставимося до ненормованого робочого дня.

3 Надійність. Гарантуємо допуск до торгових процедур. Гарантії результату нашої роботи прописані в договорі, ви не платите за помилки.

4. Вигода. Вартість наших послуг значно нижча за утримання власного спеціаліста в штаті. Ви можете додатково не тратитись на офіс, комп’ютери, меблі, інтернет, телефон, електрику, канцелярію.

Проблеми самостійної участі:

– Немає необхідних навичок та витрата великої кількості часу.
– Відсутність працівника чи великі витрати на співробітника.
– Відсутність структурованого підходу.
– Відхилення по документам.
– Відсутність аналітики середнього зниження.
– Програш по ціні…     

               Щоб вирішити всі ці проблеми, а також отримати професійну підтримку з юридичним супроводом в закупівлях за вигідною ціною, достатньо заповнити заявку, вказавши свої контактні дані для зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами протягом декількох хвилин і проконсультують щодо всіх особливостей проведення торгів.

               Ми із задоволенням допоможемо вам вигравати тендери.

Потрібен юридичний супровід

Залиште заявку на консультацію
юриста з тендерів  Комплексний тендерний супровід включає в себе:

  Підготовку всієї необхідної документації. Вам більше не потрібно розбиратися самим або передавати це співробітникам, ми все зробимо за Вас.

  Необмежена кількість заявок. Ми будемо подавати стільки заявок, скільки потрібно і не брати за це доплат і додаткових відсотків.

  Оплата за результат. Всього 1% за перемогу. Якщо ваша компанія не виграла тендер, ми не стягуємо додаткових плат, а продовжуємо роботу.

  Персональний менеджер. З нами ви завжди будете в курсі ситуації, ваш персональний менеджер зможе зорієнтувати вас по будь-якому питанню.

  Проходження процедури закупівлі, підписання контрактів. Від вас буде потрібно тільки вибрати тендер і назвати бажану ціну контракту.

  Юридичний супровід публічних закупівель для Замовників

  YURYDYCHNYJ SUPROVID PUBLICHNYH ZAKUPIVEL DLYA ZAMOVNYKIV

  Юридична компанія “УНІЛАВ” надає юридичний супровід і допомогу в тендерах для Замовників згідно Закону України «Про державні закупівлі».

  Ми пропонуємо допомогу в таких питаннях:

  • аналіз тендерної пропозиції;
  • підготовка тендерної документації;
  • аналіз тендерної документації;
  • підготовка до тендеру, сама процедура;
  • супровід закупівель;
  • тендерний консалтинг;
  • ведення електронних торгів, в тому числі і на умовах – тендер під ключ. 

  Завдяки багаторічному досвіду роботи в сфері державних та комерційних закупівель, наші спеціалісти допоможуть вам швидко знайти вихід зі складної ситуації в сфері закупівель, бути постійно в курсі останніх змін законодавства та практики його застосування.

  Юридичний супровід публічних закупівель для Постачальників

  Юридична компанія “УНІЛАВ” надає юридичний супровід і допомогу в тендерах для Постачальників згідно Закону України «Про державні закупівлі».

  Ми пропонуємо допомогу в таких питаннях:

  • підготовка заявки на тендер;
  • супровід тендерів;
  • аналіз тендерів;
  • аналіз тендерної документації;
  • консультаційна підтримка.
  • ведення електронних торгів, в тому числі і на умовах – тендер під ключ. 
  YURYDYCHNYJ SUPROVID PUBLICHNYH ZAKUPIVEL DLYA PO

  Завдяки багаторічному досвіду роботи в сфері закупівель, спеціалісти нашої компанії забезпечують найбільш ефективну роботу і позитивний результат, що дозволить вам можливість укладати більше контрактів, ніж при самостійній роботі. Наш юрист допоможе вам ефективно проходити процедури закупівлі та завжди бути переможцем.

  Питання - Відповіді

  Чи проводите перевірку пропозицій учасників?

  Так. Закон України «Про публічні закупівлі» встановлює порядок розгляду та оцінки тендерних пропозицій учасників процедури закупівлі. Замовнику необхідно перевірити відповідність тендерних пропозицій учасників вимогам тендерної документації та законодавства у сфері публічних закупівель, в тому числі відповідності технічним, кількісним та якісним характеристикам предмету закупівлі, кваліфікаційним критеріям встановленим документацією у відповідності до Закону, а також відповідність вимогам ст. 17 Закону. Юридична компанія “УНІЛАВ” здійснить кваліфіковану перевірку тендерних пропозицій учасників, включно з перевіркою відомостей про учасників, які містяться у відкритих державних реєстрах, перелік яких вказано в листах уповноваженого органу. Крім того, якщо потрібно, надамо рекомендації як здійснити запити для підтвердження інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції.

   

  Чи надаєте частковий тендерний супровід?

  Так. Ми готові допомагати вам на будь-якому етапі закупівлі або провести закупівлю в повному обсязі (провести закупівлю від А до Я) відповідно до чинного законодавства України та потреб вашої організації.

  Чи надаєте післяпроцедурний супровід?

  Так. Проведемо перевірку додаткових угод на відповідність нормам чинного законодавства, оприлюднимо повідомлення про внесення змін до договору та звіт про виконання договору.

  Чи надаєте усні або письмові консультації та роз’яснення з питань публічних закупівель?

  Так. Надаємо. Яке б питання у Вас не виникло, ми підготуємо пояснення, обґрунтування або заперечення, усне або письмове. Також готуємо відповіді на запити контролюючих органів, згідно норм чинного законодавства. 

  Роз’яснюємо законодавство, аналізуємо нормативно-правові акти, надаємо усні та письмові консультації, готуємо роз’яснення, юридичні висновки тощо. 

  Спектр послуг, які надає наша компанія надзвичайно великий, і ми не в змозі про все розповісти на одній сторінці.
  Але ми завжди готові відповісти на всі запитання, просто зателефонуйте нам!

  Догори