Кілька слів про

Юридичні послуги з трудового права

ТРУДОВЕ ПРАВО УКРАЇНИ

Стабільний та успішний розвиток бізнесу компанії безпосередньо залежить від ефективно вибудованої структури персоналу і неможливий без грамотного правового оформлення трудових і організаційних відносин. Саме тому питання, пов’язані з трудовими ресурсами, вимагають особливої уваги і є актуальними на будь-якому етапі розвитку компанії. Фахівці ТОВ “Юридична компанія “УНІЛАВ” надають консультації з усіх питань трудового законодавства, з якими стикаються у своїй роботі наші клієнти. Адже тільки ефективні юридичні механізми, які розробляє наша команда, дозволяють мінімізувати існуючі правові ризики і забезпечують надійність і успішність бізнесу.
Правове регулювання трудових відносин, вирішення трудових спорів є сферою особливої уваги будь-якого бізнесу. Наші спеціалісти мають великий досвід у галузі трудового права та знають, як ефективно врегулювати питання взаємовідносин роботодавця із працівниками.

yurydychni poslugy z trudovogo prava

Трудове право – галузь українського законодавства, яка має безліч нюансів. Розібратися в ній самостійно досить важко, а плутанина призводить до великих штрафів. Якщо у вас є бажання розібратися в сфері трудового права, зверніться до наших юристів за консультацією.

Консультація юриста з трудового права.

yurydychni poslugy z trudovogo prava foto 2

Трудове законодавство – одна з найбільш давніх сфер законодавства в Україні. На першому місці – захист найманого робітника, але на практиці права працівників постійно порушуються. Крім того, роботодавець також дуже часто виявляється в невигідному становищі, коли співпрацює з певними категоріями людей.

Така ситуація викликає потребу в кваліфікованій допомозі при вирішенні багатьох питань в цій сфері. Таким чином, кваліфікована юридична консультація з трудового права є необхідною як роботодавцю, так і найманому робітнику.

Наші юристи  з трудового права надають різноманітні консультації в сфері трудового законодавства, включаючи:

 • застосування трудового контракту;
 • захист прав працівників;
 • стягнення заборгованості;
 • звільнення захищених категорій працівників;
 • скорочення та реорганізацію;
 • поновлення на роботі;
 • виплату заробітної плати;
 • стягнення заробітної плати;
 • щорічні основні відпустки і відпустки за свій рахунок;
 • дисциплінарну відповідальність;
 • робочий час;
 • охорону праці;
 • відповідальність за порушення законодавства та інші.

У більшості випадків попередня юридична консультація дозволяє в подальшому зберегти час і кошти як для роботодавця, так і для працівника.

Перше з чим до нас звертаються клієнти – це питання оформлення трудових відносин. Крім звичайної розробки трудового договору, процес оформлення працівника значно складніший, ніж видається на перший погляд.

Адвокат підкаже, як правильно вчинити в тій чи іншій ситуації, в які терміни і як правильно скласти документи, до яких не буде претензій.з

Адвокат по трудових спорах.

Трудові спори – неврегульовані розбіжності між працівниками та роботодавцями з приводу застосування норм трудового законодавства, а також встановлення нових або зміни існуючих умов праці.

Робота адвоката по трудових спорах має бути виконана максимально оперативно, оскільки існують короткі процесуальні строки оскарження. А ще труднощі виникають при зборі доказів і їх використанні в судовому процесі.

Адвокати по трудових спорах можуть захищати як права роботодавців, так і працівників, чиї інтереси можуть бути порушені при звільненні або прийомі на нове місце роботи та в інших випадках.

yurydychni poslugy z trudovogo prava foto 1

Важливе місце у врегулюванні трудових відносин між працівниками та роботодавцем відіграють спори між роботодавцями та органами з охорони праці. Управління Держпраці у областях здійснюють перевірки дотримання трудового законодавства роботодавцями за скаргами працівників. Правильний юридичний супровід під час такої перевірки може попередити встановлення такою перевіркою порушення трудового законодавства, оформлення актів, приписів та постанов та подальше притягнення роботодавця до відповідальності.

Досудове врегулювання спорів може зберегти час та ресурси, як роботодавця так і працівника. Роль адвоката у такому досудовому врегулюванні спорів полягає в тому, щоб захистити права свого клієнта максимально ефективними засобами та зберегти хорошу ділову репутацію роботодавця та працівника, досягти порозуміння у спорі, який виник.

Юридичні послуги у сфері трудового права для роботодавців.

Між роботодавцем і працівником іноді виникають різного роду розбіжності, вирішення яких інколи закінчується в залі суду. Але не тільки наймані працівники страждають від незаконних дій своїх роботодавців. Використовуючи трудове законодавство, деякі співробітники абсолютно безкарно наносять матеріальну і нематеріальну шкоду як роботодавцю, так і всій організації в цілому.

Юрист з трудового права надасть допомогу роботодавцю у наступних питаннях:

–       юридичний супровід трудових спорів;

–       рекомендації щодо документального оформлення прийому на роботу та звільнення;

–       розробка посадових інструкцій;

–       постановка кадрового обліку;

–       розробка всіх необхідних документів (форми наказів про прийом, звільнення, переведення, відпустки, відрядження, посадові інструкції, трудові договори, договори про повну матеріальну відповідальність, журнали обліку і т.д.).

Наша компанія надасть консультації по трудовому праву для роботодавців з питань:

–       звільнення працівника;

–       звільнення генерального директора;

–       скорочення штату;

–       кадрового діловодства.

Юрист з трудового права допоможе впорядкувати адміністративні документи, проведе аналіз складеного трудового договору та проконсультує щодо його грамотного складання в майбутньому.

Оформлення трудових відносин, може мати багато нюансів.

Якщо Вам потрібна допомога кваліфікованого юриста в сфері оформлення трудових правовідносин – звертайтесь до нас!

Для отримання більш детальної інформації та отримання юридичних послуг з трудового права ви можете зателефонувати за тел. +38 (096) 99 80 700

Чому варто користатися допомогою адвоката з трудових спорів?

Відсутність чітко прописаних правил та норм для працівників найчастіше призводить до трудових конфліктів та спорів, які знижують ефективність роботи й негативно позначаються на репутації бізнесу.

У нашій країні кількість трудових спорів з року в рік поступово зростає. З 2018 року в Україні почав діяти новий порядок розгляду судових справ, включаючи й трудові спори.

Власники бізнесу отримали більше правових засобів для захисту своїх інтересів. Згідно з законодавчими нововведеннями, власник бізнесу має право вимагати відшкодування збитків, які нанесені найманими менеджерами. Подібні справи розглядаються в господарському суді, а не в суді загальної юрисдикції. У судовій практиці з’явилися прецеденти прийняття рішень про стягнення збитків з директорів. Обмеження щодо сум стягнення не встановлені.

В більшості випадків суд стає на бік працівника, обумовлюючи таку позицію низьким рівнем його правової захищеності. Суд може не тільки відновити на посаді співробітника, але й присудити відшкодування компенсації за весь період перебування справи в суді, наприклад, компенсацію за час “вимушеного” прогулу.

Тільки наявність ретельно продуманої правової позиції може привести роботодавця до перемоги у трудовому спорі!

А її може забезпечити тільки хороший адвокат з трудового права. Відсутність якого-небудь доказу може стати обґрунтуванням для прийняття рішення на користь працівника. Дрібниць у таких справах не буває!

yurydychni poslugy z trudovogo prava foto 3

Як адвокат з трудового права допоможе при проблемному звільненні працівника?

В процесі звільнення працівника необхідно чітко дотримуватися відповідних норм КЗпП України (Кодексу законів про працю). Будь-яка невелика помилка у майбутньому може перерости в серйозну проблему.

Правильно оформлене звільнення дозволить уникнути проблем та виплати грошової компенсації, що може несприятливо відібитися на вашому бізнесі. Якщо ви відчуваєте невпевненість в якихось моментах, звертайтеся до нашого адвоката, який спеціалізується на супроводі проблемних звільнень співробітників.

Не пропустіть важливих деталей, будьте максимально уважними при звільненні керівників підрозділів компанії, топ-менеджерів, які мають доступ до клієнтської бази та володіють інформацією, що являє собою комерційну таємницю. Подібні колишні співробітники можуть завдати великої шкоди репутації та фінансовому становищу компанії.

Якщо в процесі попередніх переговорів зі співробітником, який підлягає звільненню, ви не досягли компромісу, бажано якомога раніше скористатися юридичною допомогою. За потреби, фахівець підготує необхідні документи для судового процесу, знайде відповідні докази, отримає свідчення, ефективно захистить інтереси компанії в суді. Компетенція адвоката з вирішення спорів, пов’язаних зі звільненням співробітників, допоможе уникнути негативних наслідків.

Які переваги роботодавцю забезпечує адвокат з трудового права у разі перевірки?

Перевірки державними органами компаній стосовно дотримання трудового законодавства представляють серйозну загрозу, яка може завдати суттєвої шкоди у вигляді стягнень та штрафів.

Юристи ЮК “УНІЛАВ” радять наступну послідовність дій у разі перевірки:
 1. Терміново зв’яжіться з юристом з трудового права.
 2. Обмежте комунікацію співробітників з перевіряючими.
 3. Перевірте в інспектора посадове посвідчення та наявність направлення на перевірку.
 4. Зробіть запис у відповідному журналі реєстрації перевірок (такий журнал обов’язково слід завести).
 5. Ознайомтесь з документами, складеними в ході перевірки, і підписуйте їх тільки за наявності повноважень і в присутності юриста.

Найкраща страхівка від негативних наслідків перевірки – це порядок у документації компанії. Сюди слід включити:

 • правила внутрішнього трудового розпорядку;
 • кадрову документацію (табелі робочого часу, штатний розклад, графік відпусток, накази по особовому складу);
 • посадові інструкції на кожного співробітника;
 • договір про повну матеріальну відповідальність;
 • положення про інформаційну безпеку та персональні дані;
 • положення та інструкції з охорони праці.
 • пакет документів по кожному співробітнику: трудовий договір, посадова інструкція, особова картка, копія паспорта, договір про матеріальну відповідальність, в деяких випадках – угода про нерозголошення конфіденційної інформації.

Наша держава в 2017 році взяла курс на боротьбу з наявністю в компаніях неоформлених офіційно працівників. За одного неоформленого працівника розмір штрафу на 2021 р. становить 111 690 гривень. Штраф однаковий як при фактичному допуску працівника до виконання обов’язків без укладення трудового договору, так і при оформленні його на неповний робочий час, але виконання ним обов’язків повний день.

Недопуск інспектора Державної служби України з питань праці (Держпраці) до перевірки – це штраф для роботодавця розміром в 372 300 грн.

Суми штрафів є критичними для малого та середнього бізнесу. Підприємцям та керівникам необхідно чітко знати про проблемні моменти, щоб не допустити катастрофи для свого бізнесу.

Реальну допомогу керівнику компанії, роботодавцю може надати юрист з трудового права, який орієнтується не тільки в КЗпП, а й в актуальній судовій практиці, має досвід розробки організаційно-правової документації компанії. Допомога такого адвоката заощадить власнику бізнесу бюджет, а також збереже нерви й час.

Які юридичні послуги з трудового права можуть бути надані роботодавцям?

Розбіжності між роботодавцем та працівником – наслідок відсутності чітко прописаної організаційно-правової політики компанії (зокрема, посадових інструкцій, регламентів, графіків і т.д.). Супровід адвокатом роботодавця відіграє істотну роль у дотриманні працівниками трудової дисципліни.

Фахівці ЮК “УНІЛАВ” готові провести юридичний аналіз діяльності та документів підприємства. В результаті якого, ви отримаєте схему правової оптимізації свого бізнесу.

СЕРЕД КЛЮЧОВИХ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ В СФЕРІ ТРУДОВОГО ПРАВА ПРОПОНУЄМО:

 • усні та письмові консультації у сфері законодавства про працю;
 • консультації з питань податкового обліку у сфері законодавства про працю;
 • консультації щодо порядку прийому на роботу, звільнення, вивільнення або переведення та скорочення працівника;
 • підготовку і юридичний супровід договорів про надання послуг, трудових угод і правил внутрішнього трудового розпорядку;
 • розробку та перевірку внутрішніх документів (наказів, звільнень, переведень, договорів, посадових інструкцій)
 • складання трудових договорів і контрактів, внутрішньої документації підприємства, що регулює трудові відносини;
 • вирішення питань трудової політики – від виконання робочих обов’язків, відсутності через хворобу, порушень трудової дисципліни до програм надання декретних відпусток та відпусток по догляду за дітьми;
 • консультації щодо виконання законодавства з питань трудової політики в процесі корпоративної реструктуризації юридичних осіб (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) чи при ліквідації;
 • консультації щодо заборгованості з виплати заробітної плати та розробка планів компенсації, планування податку із заробітної плати;
 • врегулювання відносин роботодавців з профспілками;
 • адвокатський супровід при перевірках з питань праці на предмет дотримання трудового законодавства;
 • досудове врегулювання трудових спорів;
 • підготовку позовних заяв (відзивів, заперечень) та інших правових документів для звернення до суду;
 • представництво інтересів в рамках трудових спорів у судах всіх інстанцій.
 • супровід в суді справ про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства…

ВАРТІСТЬ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ ТРУДОВОГО ПРАВА.

yurydychni poslugy z trudovogo prava foto 4

Ціни на юридичні послуги для юридичних осіб у галузі трудового права в Україні визначаються великою кількістю факторів. Ось декілька з них:

 • складність питання
 • час, який необхідно затратити
 • додаткові вимоги клієнта
 • накладні витрати та інше.

Звертайтеся за своєчасною допомогою до адвоката чи юриста нашої компанії. Це збереже ваші фінанси, час та нерви. Не доводьте до того, щоб ситуація стала складною та запущеною. Інколи достатньо розібратися в нюансах певної сфери права і ситуація вирішується просто і швидко.

Щоб отримати консультацію

Наш юрист та адвокат гарантують висококваліфіковану допомогу у вирішенні проблем клієнтів. Їхня професійна участь у процесах та справах веде до позитивного рішення на вашу користь!

Потрібен юридичний супровід

Залиште заявку на консультацію  Догори