Юридичний захист водіїв.

Отримавши посвідчення водія та сівши за кермо транспортного засобу, в нас автоматично виникають обов’язки і заборони, які передбачені правилами дорожнього руху, і які ми зобов’язані виконувати. Невиконання цих правил призводить до притягнення водіїв до адміністративної та кримінальної відповідальності. Досить важко наперед спрогнозувати, коли ж саме водій порушить ПДР, щоб завчасно до цього підготуватися та мати правовий захист.

Звернувшись за допомогою до автоюриста чи автоадвоката юридичної компанії “УНІЛАВ”, ви отримаєте кваліфіковану юридичну допомогу та можливість оперативно вирішити проблему, яка сталася з вами на дорозі. Ми надаємо послуги у взаємодії з органами поліції, зі страховими компаніями, здійснюємо представництво ваших прав та інтересів в суді на будь-якій стадії, надаємо консультації та здійснюємо аналіз документів, зокрема протоколу про адміністративне правопорушення. Наш юрист чи адвокат нададуть юридичну допомогу в будь-якій ситуації, а маючи наші контаки ви відчуватимете себе за кермом набагато спокійніше. 

yurydychnyj zahyst vodiyiv

Для чого потрібен юридичний захист водіїв?

Правовий захист водіїв надзвичайно потрібен оскільки:

 • дуже велика кількість штрафів ДАІ є незаконними;
 • велика кількість водіїв не знають як заповнювати “Європротокол” та не вміють заповнювати протоколи ДАІ;
 • страхові компанії відмовляють у виплаті грошей;
 • самостійно оскаржити рішення суду практично неможливо;
 • в правила дорожнього руху постійно вносять нові поправки та зміни.

Коли потрібен юридичний захист для водіїв?

 • зупинка автомобіля працівниками поліції;
 • притягнення до адміністративної відповідальності на дорозі чи в суді;
 • звинувачення у керуванні транспортним засобом в стані сп’яніння (стаття 130 КУпАП);
 • вилучення (арешт, евакуація) автомобіля;
 • скоєння дорожньо-транспортної пригоди;
 • врегулювання страхової події;
 • оскарження дій страхової компанії;
 • відшкодування збитків завданих внаслідок ДТП;
 • інші випадки, які виникають у водіїв чи власників авто.
yurydychnyj zahyst vodiyiv foto 5

Послуги із захисту прав водіїв та автовласників.

Автоюристи та автоадвокати компанії “УНІЛАВ” здійснюють ряд процесуальних дій:

 

 • займаються підготовкою документів;
 • здійснюють представництво інтересів клієнта в ході взаємодії з представниками державних органів, а також під час судового розгляду;
 • заперечують дії/ рішення/ бездіяльність представників дорожньої поліції та інших правоохоронних органів;
 • досліджуються всі зібрані матеріали справи, включно – дані трасологічної, автотехнічної, судово-медичної експертизи.

Юридична допомога водіям дає змогу:

 • відшкодувати збитки при ДТП коштом винуватця аварії;
 • відстояти свої інтереси в спорі зі страховою компанією;
 • скасувати необґрунтований штраф, призначений поліцією або судом;
 • повернути після вилучення водійські права;
 • скасувати рішення ДВС щодо арешту авто;
 • домогтися виконання гарантійних зобов’язань автодилерами;
 • уникнути неправомірного звинувачення за статтею кримінального кодексу.

Послуги автоюриста.

Отримавши телефонний дзвінок, наш юрист з автомобільного права бере ситуацію під свій контроль і супроводжує всі подальші дії. Він аналізує законність дій інспектора ДАІ (поліцейського), його вимог, обґрунтованість звинувачень, наявність і спроможність доказів, можливі наслідки для водія, виробляє аргументи для захисту, супроводжує процедуру заповнення протоколу (постанови), підвищуючи ймовірність скасування такого штрафу.

yurydychnyj zahyst vodiyiv foto 1

Автоюристи нашої компанії мають значний досвід надання допомоги водіям, яким необхідно оскаржити протокол та постанову про притягнення до відповідальності за статтею 130 КУпАП (керування автомобілем у стані сп’яніння). Найчастіше у таких випадках помилки знаходять в протоколі, який складається поліцейськими на місці зупинки водія. Якщо справа по цій статті доходить до судового розгляду, то залучення фахового захисника нашої компанії дозволить вам уникнути суттєвих негативних наслідків.

Скористатися послугами наших автоюристів може кожен водій в будь-якій точці України просто зателефонувавши на номери, вказані на сайті.

Послуги автоадвоката.

Автоадвокат – це адвокат, який має вузьку спеціалізацію саме в галузі автоправа, досконало знає ПДР, розуміється на технічних питаннях автотранспортних експертиз та має досвід розслідування ДТП.

yurydychnyj zahyst vodiyiv foto 4

Автоадвокат по ДТП.

Ви втрапили в дорожньо-транспортну пригоду і не знаєте як діяти? Вас намагаються зробити винним? Думаєте як стягнути матеріальну шкоду з винної сторони? Страхова компанія відмовляється платити за полісом? 

Фахівці ЮК “УНІЛАВ” допоможуть вам у будь-яких справах, пов’язаних з дорожньо-транспортними пригодами. Потрапити в ДТП – це інколи заподіяння шкоди учасникам дорожнього руху (водіям, пасажирам, пішоходам), можлива тимчасова втрата працездатності, а також, не рідко, значне пошкодження автомобіля, яке призводить до значних матеріальних витрат. Водії знають, як складно відстояти та захистити свої права, тим більше, коли справа стосується встановлення справжньої причини аварії на дорозі. Кваліфікована юридична допомога допоможе запобігти упередженому ставленню поліцейського або ж необ’єктивності страхової компанії.

Автоадвокат, прибувши на місце ДТП та оцінивши ситуацію професійно, одразу розпочне збирати необхідні вихідні дані та вибудовувати лінію захисту.

Юридичну підтримку надаємо учасникам, які постраждали, та винуватцям ДТП.

Окрему категорію справ щодо ДТП складають спори про компенсацію матеріального збитку з винуватця аварії або про виплату за смерть/ заподіяну шкоду здоров’ю. Загальний алгоритм захисту прав клієнта у таких випадках передбачає один з двох варіантів дій:

 1. Стягнення компенсації витрат на відновлювальний ремонт авто за відсутності потерпілих.
 2. Покриття витрат на ремонт машини, на лікування постраждалої особи, а також відшкодування моральної шкоди.

Другий варіант розвитку ситуації пов’язаний з відкриттям кримінального провадження.

Супровід автоадвоката у справах з відшкодування завданої шкоди.

Якщо з вашою участю сталось ДТП і вам заподіяли матеріальні збитки, але винна сторона навіть не збирається відшкодовувати завдані збитки, рекомендуємо відстоювати своє право на компенсацію завданої шкоди тільки законними методами.

У разі виникнення ДТП не панікуйте, а збирайте факти всіх обставин: фото і відео, контактні дані всіх учасників та свідків. Уважно читайте, що вам пропонують підписати, у разі виявлення фактів з якими ви не згідні, це обов’язково потрібно зазначити на документах, що пропонують підписати. Пам’ятайте, що ніхто не буде ставати на вашу сторону і шукати додаткові факти у вчиненому ДТП. Якщо матеріалів, які доводять вашу вину буде вдосталь, суддя ймовірно винесе рішення про визнання вас винуватцем і стягнення збитків буде саме з вас. Протистояти такому розгляду справи зможе лише кваліфікований автоадвокат, який наперед ознайомиться з справою і сформує правильну позицію для вас.

Юридичний супровід автоадвоката у справах з виплат страхових компаній.

Адвокат знадобиться, якщо:

 • покладені виплати по страховці не були здійснені у встановлені терміни;
 • водій, який став винуватцем ДТП і не має страхового поліса, відмовляється компенсувати завдані збитки;
 • страховий агент навмисне занизив вартість ремонту автомобіля;
 • страхова компанія повністю відмовляється оплачувати збитки посилаючись на не необґрунтовані факти.

Судова практика показує, що подібні справи здебільшого закінчуються на користь потерпілої сторони, однак для цього необхідно провести ряд заходів, які вчасно та в повному обсязі під силу тільки спеціалісту. Наприклад, адвокат ініціює проведення незалежної експертизи і направляє претензію в страхову компанію. Після отримання письмової відмови справа передається до суду. Судове рішення – це не фінал, оскільки страхова не поспішає з виплатою, навіть маючи на руках відповідну постанову. Завдання адвоката полягає в тому, щоб контролювати виконання постанови суду, звертаючись при необхідності в потрібні інстанції.

Вести справи, де будь-яка сторона отримала фінансові збитки, без відповідних знань ризиковано, тому що будь-які помилки призведуть в кращому випадку до фінансових витрат. Найкраще заручитися підтримкою адвоката заздалегідь і відразу після ДТП йому зателефонувати.

Позбавленя права керування транспортним засобом.

Ви апріорі – зразковий водій і законослухняний громадянин. Хоча працівники поліції і судді через ряд причин можуть спростувати цей факт. Законодавством визначено декілька основних ситуацій, опинившись в яких ви можете бути позбавлені права керування транспортним засобом.

yurydychnyj zahyst vodiyiv foto 3

 Зокрема:

 • створення аварійної ситуації. Посвідчення водія можуть вилучити на 6-12 місяців за порушення правил дорожнього руху, через якого інші учасники руху змушені були гальмувати, змінювати траєкторію руху, виїжджати на зустрічну смугу або узбіччя і здійснювати інші дії, щоб уникнути аварії і убезпечити себе і транспорт.
 • невиконання вимог правоохоронних органів про зупинку. Якщо водій продовжив рух після пред’явлення законних вимог співробітника поліції про негайне зупинення, він може позбутися прав на 3-6 місяців.
 • порушення правил при перетині залізничного переїзду. Виїзд автомобіля на залізничний переїзд у випадках, коли це заборонено, карається досить суворо – позбавленням прав керування автомобілем на строк від 6 до 12 місяців.
 • вина в ДТП. Порушення правил дорожнього руху, що призвело до дорожньо-транспортної пригоди з потерпілими, пошкодженням транспортних засобів, дорожніх споруд чи іншого матеріального майна, практично завжди, крім штрафів, карається позбавленням водійських прав. Як правило, їздити за кермом заборонять на термін від 6 місяців до 1 року, але судом можуть бути розглянуті обтяжливі обставини, і термін позбавлення прав побільшає.
 • порушення правил експлуатації транспортного засобу. Керування автомобілем з серйозними несправностями гальмівної системи, зовнішніх світлових приладів, рульового управління карається позбавленням прав на 3-6 місяців, але тільки в разі повторного порушення протягом 1 року.
 • керування в стані сп’яніння. Найтриваліший термін позбавлення прав, від 1 до 10 років, загрожує в разі, коли водій зупинений інспектором поліції в нетверезому вигляді, під впливом алкоголю, наркотиків чи сильнодіючих лікарських препаратів, які знижують реакцію і увагу. Відмова від проходження медичного огляду в разі підозри не допоможе уникнути покарання і карається також позбавленням прав.

Якщо ви опинились у одній із таких ситуацій, важливою є кожна хвилина. Одразу звернувшись до кваліфікованого юриста, ви збільшите вірогідність вирішення вашої проблеми на початковій стадії. Ми зможемо детально проаналізувати вашу ситуацію, виявити та вказати на необхідні Вам докази, а проконсультуватись про подальші Ваші дії. 

Допомога юриста в поверненні водійських прав.

Наші юристи проаналізують законність дій працівників поліції, обґрунтованість їх вимог та звинувачень, а також можливі наслідки для водія.

Як на практиці можливе повернення водійських прав? Наша допомога полягає в тому, довести, що рішення про вилучення прав було прийнято упереджено, без урахуваннях всіх фактів, не розглянуто всі обставини справи, що не враховано законні права водія. Ми намагатимемось довести, що сама вимога медичного огляду, від якого відмовився водій, була необґрунтованою і незаконною, що замір швидкості здійснювався неналежним чином, а ваш вимушений виїзд на “смугу зустрічного руху” не містить складу правопорушення, або ж може бути перекваліфікований на іншу статтю КУпАП, що передбачає лише штраф.

Щоб вас не позбавили права керування транспортним засобом необхідно:

 • юридично правильно написати всі пояснення та клопотання;
 • виявити всі порушення при складанні протоколу;
 • аргументовано доводити в суді вашу невинуватість в інкримінованому правопорушенню.

Чим раніше до справи буде залучений автоадвокат, тим простіше буде відстояти свої права. Його слід викликати ще на місце події – і тоді, можливо, питання про позбавлення водійського посвідчення навіть не буде. Повернення водійських прав після їх вилучення працівниками поліції можливе і на наступних стадіях при наявності обґрунтованих доказів.

yurydychnyj zahyst vodiyiv foto 2

Як діяти, якщо вам незаконно виписують штраф на дорозі?

Розгляд справи та діалог із поліцейськими намагайтесь записати на відео – наявність доказової бази дасть вам більше шансів довести свою невинуватість у вчиненні порушення правил дорожнього руху. В крайньому випадку робіть аудіозапис.

Поліцейський повинен представитися і повідомити причину зупинки. Всі причини зупинки є чітко прописані в законодавстві. Зберігайте спокій і не передавайте завчасно співробітнику поліції свої документи. Спілкуйтесь без емоцій. Не потрібно доводити свою невинність на місці і оскаржувати рішення інспектора у словесній перепалці.

Якщо є можливість, на місці розгляду зробіть фото і залучіть свідків. Наприклад, вам виписали штраф за парковку авто в недозволеному місці. Ваші фотодокази допоможуть довести у суді, що ви припаркувалися вірно і порушень ПДР не було.

Якщо впевнені у своїй правоті – одразу звертайтесь до суду.

Не поспішайте сплачувати штраф відразу. Пам’ятайте, що у вас є 10 днів на спокійне обдумування проблеми і оскарження постанови.

Після відкриття провадження, копію вашого позову суд відправить в поліцію, і трапитися це може навіть через декілька місяців. Незаконний штраф буде значитися неоплаченим, і поліція звернеться до виконавчої служби, де вас внесуть до реєстру боржників. Якщо вас повідомили, що ви тепер в реєстрі боржників, скеруйте їм лист про знаходження справи в суді. Потрібно додати копії позову з відміткою канцелярії суду. Після того, як справу буде виграно, проінформуйте виконавчу службу, долучивши копію судового рішення. Після цього вас зобов’язані видалити із реєстру боржників.

Якщо у вас є сумніви у власних силах, то довірте вирішення вашої справи нашому юристу чи адвокату. Вони з високою ймовірністю збережуть ваші водійські права і доведуть вашу невинуватість.

СЕРЕД КЛЮЧОВИХ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ ІЗ ЗАХИСТУ ПРАВ ВОДІЇВ ПРОПОНУЄМО:

 • надання комплексних консультацій юриста чи адвоката для роз’яснення положень чинного законодавства України;
 • складання правових документів в рамках досудового врегулювання спору за участю автовласника/ водія;
 • підготовка мирової угоди з протилежною стороною спору;
 • комплексна юридична перевірка автомобіля (відсутність даних про викрадення, арешт/ інших обтяження);
 • захист водіїв під час зупинки поліцією;
 • оскарження штрафів дорожньої поліції/ суду за порушення правил дорожнього руху;
 • допомога у вирішенні питань з ДТП;
 • виїзд на місце пригоди та надання консультацій щодо порядку дій водія;
 • консультування під час надання пояснень учасником ДТП;
 • консультування під час складання протоколу про адміністративне правопорушення, схеми ДТП та інших матеріалів на місці аварії;
 • фіксація слідів, пошук свідків та збір доказів;
 • консультування під час складення Європротоколу;
 • організація незалежної технічної експертизи, вивчення результатів та оформлення необхідної документації;
 • допомога у вирішенні спорів зі страховими компаніями;
 • консультації щодо визначення залишкової вартості/ втрати товарної вартості автомобіля;
 • захист в суді під час притягнення водія до відповідальності;
 • супровід виконавчого провадження щодо стягнення матеріальної шкоди, заподіяної внаслідок ДТП;
 • скасування постанови суду про позбавлення права керування транспортним засобом.

В рамках надання даної послуги наша юридична компанія має значний досвід і ми можемо гарантувати вам успішний результат з мінімальною затратою сил і часу.

ВАРТІСТЬ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ ІЗ ЗАХИСТУ ПРАВ ВОДІЇВ.

yurydychnyj zahyst vodiyiv foto 6

Ціни на юридичні послуги із захисту прав водіїв визначаються великою кількістю факторів. Ось декілька з них:

 • складність питання
 • час, який необхідно затратити
 • додаткові вимоги клієнта
 • накладні витрати та інше.

Звертайтеся за своєчасною допомогою до адвоката чи юриста нашої компанії. Це збереже ваші фінанси, час та нерви. Не доводьте до того, щоб ситуація стала складною та запущеною. Інколи достатньо розібратися в нюансах певної сфери права і ситуація вирішується просто і швидко.

Щоб отримати консультацію

Наш юрист та адвокат гарантують висококваліфіковану допомогу у вирішенні проблем клієнтів. Їхня професійна участь у процесах та справах веде до позитивного рішення на вашу користь!

Потрібен юридичний супровід

Залиште заявку на консультацію  Догори