Ціни, тарифи, вартість

Ціни на юридичні послуги і вартість послуг адвоката

Прайс-лист на послуги

Команда професійних юристів та адвокатів, що спеціалізується на наданні послуг для юридичних осіб, іноземців, осіб без громадянства і фізичних осіб як на території України так і за її межами.

 

Вартість послуг юриста та адвоката

Конкретна ціна юридичних послуг, як і вартість послуг адвоката, залежить від багатьох факторів і, як правило, розраховується індивідуально. До уваги береться кваліфікація фахівця та складність правової допомоги, що надається. Загальна вартість кожної конкретної справи відповідає складності ситуації та обсягу роботи спеціаліста.

Наводимо приблизну вартість послуг юриста та адвоката, які мають довідковий характер. Щоб визначити і узгодити реальну вартість тієї чи іншої послуги, контактуйте з фахівцями ТОВ “Юридична компанія “УНІЛАВ”.

Вартість послуг адвоката в кримінальному праві

Консультація:

НА ДОСУДОВОМУ ТА СУДОВОМУ РОЗСЛІДУВАННІ

Складання документів під час досудового розслідування:

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів досудового розслідування чи прокурора під час досудового розслідування:

Оскарження ухвал слідчого судді під час судового розслідування:

Вартість послуг адвоката, юриста у цивільних, господарських, земельних, податкових та інших правовідносинах

Спектр послуг, які надає наша компанія надзвичайно великий, і ми не в змозі про все розповісти на одній сторінці.
Але ми завжди готові відповісти на всі запитання, просто зателефонуйте нам!

Загальні умови

ЦІНИ НА ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ І ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ АДВОКАТА

Оплата за роботу адвокатам та юристам може здійснюватися кількома способами: за фіксованою ставкою, погодинно, за результат і для тих, хто замовляє абонентське обслуговування підприємства – за фіксованою щомісячною платою плюс оплата послуг, що не входять в пакет, якщо такі виникають. Договір може передбачати винагороду за успіх – за домовленістю.

У випадках, коли загальну вартість рішення правової проблеми (ведення справи в суді, представництво інтересів клієнта в суді, в судовому засіданні, участь в переговорах, іншої послуги) визначити неможливо або складно, для розрахунку використовується погодинна оплата ставки гонорару адвокатів і юристів.

Годиною роботи вважається одна година часу, який був витрачений фаховим юристом чи адвокатом безпосередньо на надання юридичних послуг клієнту (зустрічі і переговори, пошук інформації, ознайомлення з матеріалами справи, робота з законодавчою базою, складання документа, підготовка письмової консультації, підготовка та безпосереднє надання усної консультації і т.д.).

Умови та вартість ведення адвокатами справ в судах (зокрема послуги із захисту і представництва інтересів клієнта в суді, участь в судовому засіданні) обговорюються окремо з урахуванням можливості стягнути з відповідача витрат на такі адвокатські юридичні послуги.

Виїзди адвоката чи юриста в рамках надання клієнту правової допомоги (адвокатських або юридичних послуг) мінімально тарифікуються в розмірі 1 години.

Виїзди адвоката на участь у проведенні процесуальних (слідчих) дій в рамках кримінального процесу як на стадії досудового слідства, так і до суду (наприклад, на допит свідка, судовий розгляд, проведення експертизи, виїмку документів тощо) тарифікація здійснюється, виходячи з часу, який мінімально витрачається адвокатом, – як правило в розмірі 2-х годин.

Платежі на користь третіх осіб (наприклад: плата за отримання довідок, дозволів, проведення експертиз, оплата держмита, судових зборів, істотні витрати на переклад документів, на кур’єрські послуги, архівування документів, поштові послуги, копіювання і тиражування документів та інших), здійснені в інтересах клієнта, а також звичайні і загальноприйняті витрати на відрядження, відшкодовуються клієнтом додатково в розмірі фактично понесених витрат.

Ціни на юридичні послуги та послуги адвоката в юридичній компанії "УНІЛАВ" – справедливі, адекватні і доступні!

Вам потрібен юрист чи адвокат, ціни на послуги яких не шокують, а результати роботи яких дійсно ефективні і дієві? Ви бажаєте довірити свою справу виключно професіоналу, який цінує ваш час і працює не тільки для отримання гонорару, але, в першу чергу, для того, щоб ви і ваш бізнес процвітали – ви зайшли за адресою!

Юридична компанія “УНІЛАВ” завжди допоможе вам позбутися будь-яких юридичних складнощів і перешкод на Вашому шляху. Для вас: послуги юриста, послуги адвоката, усна юридична консультація, письмова юридична консультація, представництво інтересів клієнта в суді першої інстанції, в суді апеляційної інстанції, касаційної інстанції, участь адвоката на досудовому слідстві, участь адвоката в справах про розірвання шлюбу, а також інших справах фізичної особи… та багато-багато іншого…

якість, досвід, кваліфікація

ЮК “УНІЛАВ” – це компанія широкого спектру правового супроводу. Ми можемо надати юридичну допомогу і правовий захист в практично будь-якій ситуації.

Працюємо по всій Україні та за кордоном!  

Чекаємо ваших звернень до нас в будь-який зручний для вас час. Ми гарантуємо вам юридичні послуги, послуги юриста та послуги адвоката найвищої якості.

Будьте впевнені в тому, що наш юрист чи адвокат надасть правову підтримку швидко, конфіденційно та якісно. Вартість юридичних послуг завжди доступна! Перша консультація юриста безкоштовна!

Щоб отримати консультацію

Наш юрист та адвокат гарантують висококваліфіковану допомогу у вирішенні проблем клієнтів. Їхня професійна участь у процесах та справах веде до позитивного рішення на вашу користь!

Потрібен юридичний супровід

Залиште заявку на консультацію    Догори