Юридичні послуги з медичного права для медичних закладів.

Юридичні послуги у сфері медичного права.

Медицина в Україні є сферою, що постійно розвивається, а це в свою чергу веде і до розвитку права в цій галузі.

Медичне право – це сукупність правових норм, які регулюють суспільні відносини, пов’язані з реалізацією прав громадян на здоров’я, зокрема, відносини між громадянином і лікувально-профілактичною установою, між пацієнтом і медичним працівником у сфері надання медичної допомоги, а також їх прав, обов’язків та відповідальності у зв’язку з проведенням діагностичних, лікувальних і санітарно-гігієнічних заходів.

yurydychni poslugy z medychnogo prava dlya medychnyh zakladiv

Медичне право також регулює інші правовідносини, що тісно пов’язані з охороною здоров’я.

До охорони здоров’я відносяться суспільні відносини, що складаються в процесі реалізації прав громадян на охорону здоров’я, а саме:

 • при наданні медичної допомоги;
 • при організації лікувально-діагностичного процесу;
 • при проведенні медико-профілактичних та санітарно-протиепідеміологічних заходів.

До відносин, що тісно пов’язані з охороною здоров’я, відносяться наступні:

 • по організації та управлінню системою охорони здоров’я;
 • по організації обов’язкового і добровільного медичного страхування;
 • по проведенню ліцензування і акредитації медичних установ;
 • з експертизи якості медичної допомоги.

Основними напрямками діяльності юридичної компанії “УНІЛАВ” у сфері медичного права є юридичний супровід медичних закладів, косметологічних закладів, діяльності, пов’язаної з виробами медичного призначення та медичною технікою, іншими суміжними видами діяльності, захистом прав споживачів.

Юристи та адвокати нашої компанії надають консультації, а також здійснюють юридичний супровід повсякденної діяльності як приватних медичних кабінетів фізичних осіб, медичних і діагностичних центрів, так і установ, які знаходяться в державній або комунальній власності та включають місцеві, районні та обласні лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги, клініки, поліклініки, спеціалізовані санаторії, медико-санітарні частини, пункти охорони здоров’я на підприємствах і т.д.

yurydychni poslugy z medychnogo prava dlya medychnyh zakladiv foto

ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ.

В Україні відкривається багато приватних медичних закладів та кабінетів. В умовах постійного реформування до медичного бізнесу висувається безліч вимог: до персоналу, медичної документації, матеріально-технічної бази, обладнання, обороту лікарських засобів та інше. Це вимагає від керівників та лікарів медичних закладів відповідних знань сучасних правових механізмів регулювання діяльності в медицині. Але без відповідної підготовки досить важко правильно зорієнтуватись у безлічі законів, підзаконних нормативно-правових актів та інструкцій.

Юридична компанія “УНІЛАВ” пропонує юридичний супровід вашої медичної практики чи установи, щоб ви могли приділяти максимум часу для розвитку власного бізнесу, виконання профільних завдань з надання якісних медичних послуг.

Юридичне обслуговування дозволить своєчасно знати про всі зміни законодавства в медичному праві, впевнено і правильно взаємодіяти з пацієнтами та перевіряючими органами, правильно вести документообіг медичної діяльності і т.д.

Медичний юрист нашої компанії допоможе з акредитацією вашого медичного закладу. Заклади охорони, здоров’я незалежно від форми власності, можуть добровільно проходити акредитацію після отримання ліцензії. 

Акредитація медичного закладу – це офіційне визнання наявності у закладі охорони здоров’я умов для якісного, своєчасного, певного рівня медичного обслуговування населення, дотримання ним стандартів у сфері охорони здоров’я, відповідності медичних (фармацевтичних) працівників єдиним кваліфікаційним вимогам.

Плануєте відкрити заклад охорони здоров'я або медичний кабінет?

Наші юристи та адвокати мають великий досвід в найрізноманітніших сферах права, що дозволяє об’єднати медичне право, наприклад, з корпоративним, що дає можливість ефективно визначити майбутню форму ведення бізнесу в сфері надання медичних послуг, прорахувати можливі ризики та провести всі необхідні реєстраційні дії.

yurydychni poslugy z medychnogo prava dlya medychnyh zakladiv foto 5

Отримання медичної ліцензії – це один з найскладніших етапів старту медичного бізнесу, через що проходять всі установи та ФОП, які бажають працювати у сфері надання медичних послуг. Наша компанія має великий досвід у сфері отримання різних дозвільних документів у сфері медицини. Робимо це якісно та оперативно!

Окремим напрямком роботи з клініками та приватними лікарями є супровід процедури перевірки підприємств. Медичний юрист надасть вам ґрунтовну консультацію про ліцензійні перевірки в медичній практиці і їх небезпеки для закладів охорони здоров’я.

Якщо вам потрібна правова допомога юриста в справах, пов’язаних з медичним правом —  телефонуйте нам!

yurydychni poslugy z medychnogo prava dlya medychnyh zakladiv foto 2

Медичний адвокат надає юридичну допомогу лікарям та медичним працівникам.

Коли мова йде про лікарську помилку, то правова допомога та юридичний захист потрібні як для лікарів, так і для медичних працівників.

Лікар дбає про пацієнта, скорочує період відновлення, мінімізує можливість розвитку ускладнень, але при цьому діє «на свій страх і ризик», і збільшує можливість виникнення негативних наслідків для себе самого, у вигляді судових позовів.

Тому лікарі – професіонали своєї справи, можуть відмінно виконувати свою роботу, але це не повністю виключає для них можливість отримати повістку в суд від незадоволеного своїм станом клієнта. Є такі ще й такі пацієнти, які завжди незадоволені медичним обслуговуванням чи недотриманням лікарської таємниці і намагаються стягнути моральну шкоду всюди, де тільки лікуються.

В таких випадках медичний адвокат нашої компанії зможе захистити вас від несправедливих претензій пацієнта і відновити вашу репутацію фахівця. Оскільки претензії незадоволеного пацієнта можуть не тільки призвести до матеріальних втрат, у зв’язку з відшкодуванням шкоди, а й спричинити кримінальну відповідальність.

СЕРЕД КЛЮЧОВИХ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ З МЕДИЧНОГО ПРАВА ДЛЯ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ПРОПОНУЄМО:

yurydychni poslugy z medychnogo prava dlya medychnyh zakladiv foto 4
 • надання комплексних консультацій юриста для роз’яснення положень чинного законодавства України в сфері медичного права;
 • ліцензування медичної діяльності. Отримання ліцензії на ведення медичної практики будь-якої спеціалізації;
 • Відновлення лікарської ліцензії;
 • розширення медичної ліцензії;
 • відкриття філій медичних центрів;
 • допомогу з отриманням ліцензій для встановлення рентген-апарату;
 • допомогу з отриманням Акту СЕС на приміщення;
 • акредитація медичного закладу;
 • отримання ліцензій на ввезення лікарських засобів;
 • реєстрація лікарських засобів в Україні;
 • розробка внутрішніх документів лікувальних закладів;
 • розробка договорів про надання медичних послуг;
 • розробка медико-правових документів, що супроводжують лікувальний процес;
 • оскарження рішень Міністерства Охорони Здоров’я України щодо відмови у видачі або анулювання ліцензії на медичну практику;
 • послуги в сфері господарського права в галузі медицини та суміжних галузях: корпоративні питання, договірна робота, супровід поточної господарської діяльності, послуги у сфері трудового права, послуги у сфері обігу виробів медичного призначення;
 • досудове врегулювання конфліктів (медіація);
 • представництво інтересів лікарів (стандарти надання медичної допомоги, лікарська таємниця, конфіденційність та представництво в кримінальних справах)
 • захист лікарів від висунутих претензій, незалежно від медичної галузі і складності справи
 • представництво інтересів в державних органах та органах з оцінки відповідності, оскарження дій та/або бездіяльності цих органів в досудовому і в судовому порядку.

В рамках надання даної послуги наша юридична компанія має значний досвід і ми можемо гарантувати вам успішний результат з мінімальною затратою сил і часу.

ВАРТІСТЬ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ З МЕДИЧНОГО ПРАВА ДЛЯ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ.

yurydychni poslugy z medychnogo prava dlya medychnyh zakladiv foto 6

Ціни на юридичні послуги з медичного права для медичних закладів визначаються великою кількістю факторів. Ось декілька з них:

 • складність питання
 • час, який необхідно затратити
 • додаткові вимоги клієнта
 • накладні витрати та інше.

Звертайтеся за своєчасною допомогою до адвоката чи юриста нашої компанії. Це збереже ваші фінанси, час та нерви. Не доводьте до того, щоб ситуація стала складною та запущеною. Інколи достатньо розібратися в нюансах певної сфери права і ситуація вирішується просто і швидко.

Щоб отримати консультацію

Наш юрист та адвокат гарантують висококваліфіковану допомогу у вирішенні проблем клієнтів. Їхня професійна участь у процесах та справах веде до позитивного рішення на вашу користь!

Потрібен юридичний супровід

Залиште заявку на консультацію  Догори