Кілька слів

Про нас

Юридична компанія

Відчуйте віддмінність

ТОВ “Юридична компанія “УНІЛАВ” – це команда професійних юристів та адвокатів, що спеціалізуються на наданні послуг для юридичних осіб, іноземців, осіб без громадянства і фізичних осіб як на території України, так і за її межами.

Співпраця з нами – це гарантія високого і професійного рівня надання юридичних послуг.

pro unilav

Юридична компанія “УНІЛАВ”  об’єднує досвідчених фахівців у сфері права, а також фахівців з питань бухгалтерського обліку та аудиту, оподаткування, а також експертів в інших сферах, з якими постійно співпрацює наша компанія.

Юристи та адвокати допоможуть запобігти появі конфліктних ситуацій, зокрема, з державними органами, підприємствами будь-якої форми власності чи фізичними особами, залагодити суперечки в корпоративній, М&A, банківській, фінансовій, податковій та інших сферах, допоможуть зорієнтуватись у сфері інвестицій та бізнес-структуруванні.

Компанія забезпечує судовий супровід та договірну роботу на території України та держав ЄС, допомагає у проведенні експортно-імпортних операцій, ліцензуванні та патентуванні.

Команда фірми консультує та супроводжує іноземців та осіб без громадянства в отриманні та продовженні дії дозволу на тимчасове або постійне проживання в Україні, в оформленні запрошення на отримання візових документів для в’їзду в Україну, в отриманні громадянства України та ідентифікаційного коду, з питань комерційної діяльності та управління тощо. Допомагає нерезидентам з питань комерційної діяльності та управління, у веденні договірної роботи, бухгалтерського та податкового обліку, реєстрації (перереєстрації) інвестицій та застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

Переваги нашої роботи полягають в якісному наданні послуг, забезпеченні комерційної таємниці, конфіденційності даних клієнта та оперативному вирішенні проблеми.

У нашій компанії працюють виключно кваліфіковані спеціалісти, які здійснюють діяльність у сфері права протягом 6 років та являються провідними спеціалістами.

Щоб отримати консультацію

Наш юрист та адвокат гарантують висококваліфіковану допомогу у вирішенні проблем клієнтів. Їхня професійна участь у процесах та справах веде до позитивного рішення на вашу користь!

Потрібен юридичний супровід

Залиште заявку на консультацію    Догори