Кілька слів про

Адвокатські послуги

ФАХОВА ДОПОМОГА кваліфікованих адвокатів

Наші адвокати забезпечать захист прав, свобод і законних інтересів підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого, виправданого, особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру або вирішується питання про їх застосування у кримінальному провадженні, особи, стосовно якої розглядається питання про видачу іноземній державі (екстрадицію), а також особи, яка притягається до адміністративної відповідальності під час розгляду справи про адміністративне правопорушення.

Допоможуть вам врегулювати багато конфліктів в позасудовому (іншими словами, під час розслідування кримінального провадження) та в судовому порядку.

Складуть заяви, скарги, процесуальні документи правового характеру, спрямовані на забезпечення реалізації прав, свобод і законних інтересів сторони кримінального процесу.

Своєчасне реагування та вжиття необхідних правових заходів – запорука успішного вирішення питання, тому не гайте свого часу і звертайтесь до ТОВ “Юридична компанія “УНІЛАВ”.

advokatski poslugy
Потрібна кваліфікована допомога адвоката

Зверніться до служби підтримки, щоб замовити зустріч та отримати відповіді на всі ваші запитання!  Адвокатські послуги в Україні та за кордоном

  Ми не можемо уникнути різних спорів, які вирішуються в юридичному полі. Однак ми завжди можемо забезпечити собі надійний захист, щоб повернути ситуацію у виграшний для себе бік, або принаймні мінімізувати втрати. Ось чому у будь-якій складній ситуації є сенс звертатися до кваліфікованого адвоката.

  ЮК “УНІЛАВ” надає повний спектр адвокатських послуг у таких сферах, як:

  Абонентське юридичне обслуговування (сімейний адвокат або бізнес-консультант).
  Адвокатські послуги у випадках ДТП
  Договірна практика
  Досудові консультації та захист ваших інтересів у суді
  Земельне право
  Корпоративне право
  Медичне право
  Податкове право
  Право інтелектуальної власності
  Сімейне право
  Спадкове право
  Судова практика
  Супровід держперевірок
  Юридичне обслуговування іноземного представництва
  Юридичне обслуговування неприбуткових організацій
  Юридичне супроводження громадських об’єднань
  Юридичні послуги щодо нерухомості.

  Юридична адвокатська допомога

  Бувають випадки, коли звернутися до адвоката – єдине можливе рішення ваших складних ситуацій. Важливо, що вся передана адвокату інформація (як в усній, так і письмовій формі) залишається конфіденційною, оскільки підпадає під адвокатську таємницю.

  Після звернення до адвоката ви будете чітко розуміти свої можливості та отримаєте детальний алгоритм своїх подальших кроків для найкращого врегулювання ситуації. ЮК “УНІЛАВ” завжди відстоює інтереси клієнтів, як свої, в будь-якій галузі права: від адміністративного до кримінального.

  Не зволікайте! І пам’ятайте – що раніше взятися до справи, тим швидшим і якіснішим буде результат. Працюючи з нами, ви гарантовано досягнете справедливості незалежно від складності питання. Щоб прискорити вирішення проблеми, пропонуємо вам звернутися до нас на сайті в режимі онлайн або зателефонувати у будь-який зручний для вас час та доручити нам представництво інтересів в різноманітних інстанціях.

  Довести справу до переможного кінця вам допоможуть адвокати юридичної компанії «УНІЛАВ». Наш успіх простий – ми чітко відстежуємо поточні зміни та оновлення законодавства. Знання актуальних поправок дозволяє нам швидко надавати дійсно якісну правову допомогу по більшості категорій справ.

  Юридичний супровід клієнта.

  Участь кваліфікованого адвоката в ньому є надзвичайно важливою. Саме йому належить аналізувати кожен ваш крок, вибудовувати стратегію захисту, готувати обґрунтовані висновки.

  Все, що потрібно – надати нашому фахівцю наявну інформацію щодо проблематики для швидкої оцінки перспективи справи. Нашим адвокатам достатньо кількох хвилин, щоб визначити приблизний порядок дій і шанси на успіх.

  Ми визнаємо тільки перемогу і завжди налаштовані виключно на успішний результат. При цьому ми не боїмося братися за справи, визнані нашими конкурентами «безнадійними». Будьте готові до того, що робота може затягнутися – процес безпосередньо залежить від складності вашого питання.

  Наша компанія може похвалитися солідним портфоліо.

  На нашому рахунку велика кількість успішно вирішених справ в самих різних категоріях: – судові процеси; – справи щодо захисту законних інтересів позичальників; – врегулювання суперечок про повернення боргу; – реєстрація юридичних осіб та індивідуальних підприємців на території України; – оперативне отримання виписки з держреєстру; – інші юридичні питання.

  З нами суд не страшний. Однією з основних спеціалізацій компанії “УНІЛАВ” є судова практика, завдяки чому ми можемо швидко і якісно проаналізувати будь-яку справу з точки зору її перспективи в суді. Навіть при найсприятливішому прогнозі ми не залишаємо клієнта без допомоги. Адвокат, наданий компанією “УНІЛАВ”, гарантує всебічний підхід до розгляду справи, увагу до деталей провадження, інформування клієнта про всі тонкощі процесу.

  При виборі нашого адвоката, Вам варто очікувати: – граничної прозорості в його роботі; – завчасний прорахунок ризиків; – розумні тарифи на послуги, що надаються; – пріоритет вашого питання перед іншими.

  Обов’язковий моніторинг чинного законодавства України – наша щоденна практика. Лише перебуваючи в курсі останніх змін, адвокат в силах надати клієнту кваліфіковану правову підтримку і довести розпочате до логічного завершення. Ми закликаємо кожного, хто опустив руки і визнав поразку – ніщо не заважає вам звернутися до нас і врятувати ситуацію. Юриспруденція завжди означає безліч думок на одне і те ж питання, а значить шанси у вас завжди є.

  Адвокатські послуги для фізичних осіб

  У загальних судах

  • житлові спори;
  • захист прав споживачів;
  • земельні справи;
  • спадкові справи;
  • спори з банками;
  • спори по ДТП.
  • трудові спори…

  У кримінальних справах

  • комплексний юридичний супровід на всіх стадіях кримінального провадження;
  • оскарження незаконних дій слідчих органів;
  • представництво інтересів і супровід клієнтів при проведенні слідчих дій: допитів, обшуків, вилученні документів і майна, затриманні і т.д.;
  • представництво інтересів клієнтів у кримінальних справах у судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій.
  • присутність адвокатів при обшуку, вилученні документів підприємства…

  Адвокатські послуги для бізнесу

  Представництво підприємств у судах

  • банкрутство;
  • визнання недійсними договорів, розірвання договорів;
  • податкові спори;
  • спори з інтелектуальної власності;
  • спори між засновниками / учасниками компаній;
  • спори між підприємствами;
  • стягнення заборгованості з контрагентів…

  Адвокатський супровід бізнесу

  • адвокатський супровід бізнесу в разі рейдерських захоплень підприємств;
  • захисна процедура банкрутства компаній;
  • організація корпоративного захисту бізнесу;
  • оцінка юридичних ризиків з безпеки бізнесу;
  • побудова кадрової та інформаційної безпеки на підприємстві;
  • структурування / поділ бізнесу з метою безпеки;
  • участь у судовому захисті компаній;
  • юридичний захист інтелектуальної власності;
  • юридичний захист компаній у міжнародних судових установах;
  • юридичний захист майна компанії…

  Представництво підприємств у судах

  • оскарження дій та бездіяльності державних та контролюючих органів;
  • спори з клієнтами – фізичними особами;
  • спори підприємств з працівниками компаній;
  • спори по ДТП за участю автомобілів підприємств;
  • стягнення заборгованості з фізичних осіб…

  Адвокатський захист керівників компаній

  • комплексний адвокатський захист керівника компанії та працівників у кримінальних справах;
  • консультація/ї з питань юридичного захисту керівника підприємства та працівників;
  • присутність адвокатів під час обшуку, вилучення документів підприємства;
  • судове оскарження арешту керівника підприємства.
  • формування стратегії юридичного захисту керівника підприємства та працівників;
  • юридичні послуги із захисту керівника компанії та працівників під час допиту, обшуку правоохоронними органами, СБУ…
  ADVOKATSKYJ SUPROVID BIZNESU

  Вище зазначений перелік послуг не є вичерпним. Беручи до уваги те, що справа кожного клієнта є унікальною, тому у кожному конкретному випадку наші адвокати ЮК “УНІЛАВ” шукають необхідний алгоритм та сукупність послуг, які б були найбільш дієвими та економічно вигідними для клієнта.

  Якою б складною не була ситуація, що б не відбувалося у вашій бізнес-діяльності чи приватному житті, ви завжди можете розраховувати на те, що адвокати “УНІЛАВ” знайдуть оптимальне рішення і обов’язково допоможуть. Юридична консультація, правова допомога у вирішенні будь-яких спорів, оскарження діяльності чи бездіяльності тих чи інших органів, рішень суду, участь у провадженнях – все це та багато іншого виконуємо для того, щоб ваші інтереси були надійно захищеними.

  Звернувшись у нашу адвокатську компанію, ви можете бути впевнені в тому, що вам будуть надані якісні адвокатські послуги кваліфікованого адвоката чи юриста із значним досвідом роботи, який добре розуміється в необхідній для вас галузі права.

  Спектр послуг, які надає наша компанія надзвичайно великий, і ми не в змозі про все розповісти на одній сторінці.
  Але ми завжди готові відповісти на всі запитання, просто зателефонуйте нам!

  Вартість адвокатських послуг

  Визначення вартості надання послуг відбувається в кожному випадку індивідуально та є заздалегідь узгодженим із клієнтом.

  Вартість адвокатських послуг розраховується індивідуально. Ціни повністю залежить від складності ситуації та об’єму проведеної адвокатом роботи. Тож для уточнення вартості та для замовлення адвокатських послуг в компанії “УНІЛАВ”, зателефонуйте нам, будь ласка.

  Порядок здійснення оплати також заздалегідь визначається індивідуально: передоплата, аванс чи по факту.

  Критерії визначення вартості та порядку оплати гонорару для нашої компанії наступні:

  • Вид послуги;
  • Час і терміновість;
  • Складність вирішення питання;
  • Необхідність здійснення відряджень тощо.

  Якщо ви чи ваша компанія потребує захисту чи представництва своїх інтересів в суді, то чинним законодавством України передбачена компенсація понесених вами витрат на правову допомогу, пов’язаних із залученням адвоката до судової справи (за умови позитивного її вирішення).

  У кожному випадку участі адвоката в суді, наша компанія заявляє вимоги про повернення нашим клієнтам коштів, що були витрачені (або мають бути витрачені) на надання правової допомоги та участі адвоката.

  У випадку позитивного вирішення судової справи, нашою компанією надаються додатково послуги, що пов’язані із:

  • заходами, спрямованими на повернення коштів, що були сплачені клієнтом на участь адвоката у справі та інші послуги щодо правової допомоги;
  • заходами, спрямованими на повернення коштів, що були сплачені клієнтом як інші судові витрати по справі (судовий збір, залучення судового експерта, перекладача тощо);
  • наданням допомоги щодо звернення рішення суду до примусового виконання.

  При замовлені адвокатських послуг в нашій компаніїї  – первинна консультація адвоката безкоштовна!

  Щоб отримати консультацію

  Наш юрист та адвокат гарантують висококваліфіковану допомогу у вирішенні проблем клієнтів. Їхня професійна участь у процесах та справах веде до позитивного рішення на вашу користь!

  Потрібен юридичний супровід

  Залиште заявку на консультацію   Догори