Кілька слів про

Юридичні послуги з податкового права

ПОДАТКОВЕ ПРАВО В УКРАЇНІ

Діяльність в сфері податкових правовідносин та оподаткування дає нашим клієнтам реальне розуміння господарських, управлінських і комерційних проблем, з якими їм, їхнім працівникам і партнерам доводиться постійно стикатися. Беручи до уваги основні фактори, що впливають на вашу господарську діяльність, ми надаємо рекомендації, які здатні найбільш конструктивно задовольнити ваші потреби в бізнесі.

YUrydychni poslugy z podatkovogo prava Unilav

Юристи та адвокати компанії “УНІЛАВ “мають знання і практичні навички не тільки в сфері податкового, а й у питаннях господарського, цивільного, корпоративного та трудового права.

Результатом їх роботи є професійне податкове планування і оптимізація оподаткування бізнесу. Також допомагаємо у вирішенні податкових спорів.

Всі підприємства в Україні, незалежно від форми організації та виду господарської діяльності, повинні періодично готувати бухгалтерську та податкову звітність та подавати її у відповідні органи. Якщо сталася помилка без податкового юриста не обійтися. 

Податкове право – галузь досить динамічна. Податкові вимоги постійно зазнають різних змін і доповнень. Кількість законів, підзаконних і нормативних актів, внутрішніх документів ДФС, які регулюють відносини в цій сфері, є надзвичайно великою, і розібратися в них може тільки фахівець. В цьому вам допоможе податковий юрист нашої компанії. Він мінімізує податкові ризики, допоможе уникнути безпідставних та необґрунтовано нарахованих штрафних санкцій.

Фахівці юридичної компанії “УНІЛАВ” допомагають клієнтам у вирішенні питань, пов’язаних із оподаткуванням бізнесу для оптимізації бізнес-процесів та мінімізації податкового навантаження суб’єктів господарювання. Ми забезпечуємо виконання наступних послуг:

1) Вибір оптимальної системи оподаткування вашого бізнесу.

Чітке розуміння цілей та стратегії бізнесу, видів діяльності та напрямків відносин із контрагентами.

2) Консультування з приводу податкового планування.

Усні та письмові рекомендації щодо вдосконалення системи податкових розрахунків з бюджетом, їхнє узагальнення та впорядкування.

3) Оскарження результатів податкової перевірки.

Захист юридичних та фізичних осіб в судовому порядку, аналіз доказів та надання допомоги у вирішенні податкових спорів.

4) Аналіз податкових ризиків для юридичних осіб та фізичних-осіб підприємців.

Проведемо аналіз податкових ризиків та оптимально спрогнозуємо майбутні витрати та надходження.

5) Представництво ваших інтересів у фіскальних органах.

6) Супровід угод в частині податкових питань.

Забезпечення правової підтримки, проведення податкових консультацій та детальних роз’яснень під час укладання угод.

7) Юридична допомога при проведенні податкових перевірок.

Забезпечення юридичної підтримки нашими спеціалістами з податкового права, при проведенні перевірок податківцями вашого бізнесу.

8) Подання податкової звітності.

Вчасне подання податкової звітності, яка формується відповідно до всіх вимог та правил, включаючи електронне подання податкової звітності.

Варто пам’ятати, що податкове право України має величезну кількість нюансів та винятків і не обмежується дією лише Податкового кодексу. Тому часто як фізичні особи-підприємці, так і юридичні особи потребують допомоги досвідчених податкових юристів.

Консультація з податкового права.

Досить часто компаніям чи підприємцям необхідно самостійно шукати спеціаліста з податкового законодавства. Рекомендуємо звернутися до адвоката з податкового права. Виникли запитання з приводу податків чи допустили помилку – адвокати та юристи юридичної компанії “УНІЛАВ” завжди зможуть надати висококваліфіковану консультацію та запропонувати шляхи виправлення допущених помилок. Послуги наших спеціалістів в податковому праві також знадобляться вам, коли необхідно здійснити оптимізацію сплати податків підприємства та протистояти незаконним діям правоохоронних органів.

Адвокат з податкового права.

Питання сплати податків та податкового навантаження потрібно опрацювати ще до створення юридичної особи чи реєстрації ФОП. Сфера оподаткування пов’язана з фінансами, тому для захисту своїх заощаджень потрібно залучати фахового адвоката у сфері оподаткування.

Адвокат з податкового права:

YUrydychni poslugy z podatkovogo prava foto 1
 • надасть якісну та вичерпну консультацію з питань оподаткування (усну і/або письмову).
 • допоможе провести оптимізацію оподаткування та визначити, яка саме система оподаткування підходить найбільше.
 • підготує письмові запити та відповіді на них, якщо є така потреба;
 • допоможе вирішити податкові спори, якщо є спір щодо сплати податків;
 • здійснить оскарження рішень податкових органів у суді;
 • представить інтереси у судових органах та інших інстанціях;
 • проконсультує щодо податкових перевірок та можливості їх оскарження.

Консультація адвоката з податкового права завжди відбувається з гарантією конфіденційності. Кожна проблема вирішується якісно, комплексно та індивідуально.

Податкові спори – супутники будь-якого бізнесу.

Вони виникають між платником податків і податковим органом у зв’язку з нарахуванням і сплатою податків. Багато в чому конфліктні ситуації обґрунтовуються постійно мінливим податковим законодавством країни. Навіть досвідчені бухгалтери, часом, не можуть швидко відреагувати на нові вимоги закону. Це й не дивно, адже здебільшого моніторинг законодавства – не їхня сфера. Саме тому кожному підприємству потрібен юрист з податкових спорів. Його послуги корисні не тільки в разі наявності проблеми, але і тоді, коли власник бажає запобігти її виникненню.

Адвокати та юристи юридичної компанії “УНІЛАВ” мають високий рівень позитивного вирішення податкових спорів з податковими органами. 

Юрист з податкових спорів – надійна опора вашого успішного бізнесу!

Консультація юриста з податкового права

Самостійно розібратися в нюансах податкового законодавства України досить складно. Правові норми викладені так, що без допомоги кваліфікованого юриста не обійтися.

На першій консультації юрист відповідає на базові питання, що стосуються послуги, а також інформує про те, які етапи необхідно буде пройти, скільки коштують потрібні вам юридичні послуги, і скільки часу прийдеться витратити, щоб вирішити вашу проблему.

Якщо ви маєте намір діяти самостійно, але вам необхідна поетапна інструкція, чи ваше питання складне та вимагає детального опрацювання – наш юрист проаналізує ситуацію і надасть покроковий алгоритм дій.

СЕРЕД КЛЮЧОВИХ ПОСЛУГ В СФЕРІ ПОДАТКОВОГО ПРАВА ПРОПОНУЄМО:

 • консультації з питань обліку та оподаткування;
 • надання правової допомоги при становленні на облік (реєстрації) в органах державної податкової служби;
 • податкові консультації у ході залучення фінансування та набуття, відчуження майнових прав, зокрема прав інтелектуальної власності;
 • консультації з питань міжнародного оподаткування в сприятливих іноземних юрисдикціях і податковому плануванні;
 • консультації з питань інвестиційної діяльності, особливості оподаткування;
 • комплексну підтримку для пом’якшення (чи усунення) ефекту подвійного оподаткування;
 • консультації з питань податкового обліку у сфері законодавства про працю;
 • податкове планування операцій з корпоративними правами та нерухомістю;
 • правовий аудит податкових питань;
 • юридичний супровід податкових перевірок;
 • вирішення податкових спорів;
 • оскарження рішень податкових органів;
 • консультації і представництво інтересів клієнта у судах при застосуванні санкцій у зв’язку з порушенням податкового законодавства, донарахуванням податкових зобов’язань, незаконністю проведення податкової перевірки, відшкодуванням надмірно сплачених сум податків
 • захист у карних справах, які були відкриті за фактом податкових злочинів тощо.

Ми можемо допомогти вам знайти вірні і комерційно вигідні рішення для вашої господарської діяльності і проведення різних операцій як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках.

ВАРТІСТЬ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ ПОДАТКОВОГО ПРАВА

YUrydychni poslugy z podatkovogo prava foto 2

Ціни на юридичні послуги для юридичних осіб у сфері податкового права визначаються великою кількістю факторів. Ось декілька з них:

 • складність питання
 • час, який необхідно затратити
 • додаткові вимоги клієнта
 • накладні витрати та інше.

Звертайтеся за своєчасною допомогою до адвоката чи юриста нашої компанії. Це збереже ваші фінанси, час та нерви. Не доводьте до того, щоб ситуація стала складною та запущеною. Інколи достатньо розібратися в нюансах певної сфери права і ситуація вирішується просто і швидко.

Щоб отримати консультацію

Наш юрист та адвокат гарантують висококваліфіковану допомогу у вирішенні проблем клієнтів. Їхня професійна участь у процесах та справах веде до позитивного рішення на вашу користь!

Потрібен юридичний супровід

Залиште заявку на консультацію  Догори