Досудовий та судовий супровід іноземців в Україні.

Вирішення спору в судовому порядку досить тривалий процес. Тому, якщо ви бажаєте вирішити суперечку на досудовому рівні, вам необхідна юридична консультація фахівців ТОВ “Юридична компанія “УНІЛАВ”. Адже, для мінімізації витрат та часу будь-яких суперечок, завжди необхідна підтримка юриста чи адвоката. Саме якісний та кваліфікований досудовий та судовий супровід фахівця нашої компанії, забезпечать непорушність ваших прав та недоторканість майнових прав, чи їх відновлення у разі порушення.

dosudovyj ta sudovyj suprovid inozemtsiv v Ukrayini

Досудове вирішення спорів для іноземців чи осіб без громадянства.

При порушенні прав та інтересів іноземців в Україні, саме оптимальне та першочергове рішення – досудове врегулювання спору.

Конфліктну ситуацію можна вирішити двома шляхами: перший – це звернення до суду, другий – це досягнення компромісу без судового розгляду.

Досудове врегулювання спору – це форма з’ясування правових відносин між двома учасниками із застосуванням третьої сторони, яка виступає своєрідним медіатором. Суть даного методу – вихід з конфліктної ситуації без залучення судових органів. Такий метод заощаджує ресурси і час, і в деяких ситуаціях не руйнує відносини між сторонами. Наші юристи та адвокати в галузі міграційного права можуть допомогти вирішити конфліктну ситуацію як в досудовому порядку, так і через судові органи.

dosudovyj ta sudovyj suprovid inozemtsiv v Ukrayini foto 2

Навіщо потрібний досудовий супровід врегулювання спорів?

Свої права необхідно захищати всіма доступними методами. Не для всіх людей зрозумілий судовий процес і як це влаштовано, якими бувають ризики і витрати. Тому звернувшись за консультацією до імміграційного юриста, людина зрозуміє як їй діяти в конкретній ситуації і чи потрібна їй ця послуга. Доцільність в застосуванні саме цього методу полягає в тому, що він елементарно дешевше і простіше за своєю процедурою ніж судові тяжби.

Юристи та адвокати юридичної компанії “УНІЛАВ” в даній сфері проконсультують, допоможуть зрозуміти чи потрібен такий метод вирішення конфліктної ситуації і підкажуть, як вибудувати стратегію для врегулювання даної ситуації.

Порядок досудового вирішення спорів.

 1. підбір матеріалів, які будуть використовуватися для справи.
 2. вибір засобу досудового врегулювання: письмова претензія, звернення до органів місцевого самоврядування, до органів реєстрації актів цивільного стану, до нотаріуса.
 3. проведення переговорів з другою стороною конфлікту.
 4. зіставлення всі фактів і вимог сторін.
 5. задоволення обґрунтованих вимог.

Документи, які необхідні для досудового врегулювання спорів:

 • написана претензія;
 • доказова база, витратні матеріали і т.д.

Юридична компанія “УНІЛАВ” здійснює досудовий юридичний супровід спорів будь-якої складності за участю іноземців на всій території України.

НАВІЩО ПОТРІБЕН СУДОВИЙ СУПРОВІД ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ?

В житті трапляються такі ситуації, коли необхідно звернутись до суду, щоб захистити свої інтереси перед законом. Допомога адвоката, представництво у суді – це юридичні послуги, які стануть у нагоді якщо ви бажаєте припинити порушення ваших законних прав та інтересів через суд.

Судові тяжби – справжнє випробування для людей, далеких від юридичної сфери. Щоб захистити свої інтереси або відстояти права самостійно, доводиться розбиратися в складних формулюваннях численних документів, витрачати тижні і місяці на вивчення матеріалів, трактувати закони, аналізувати прецеденти, шукати аргументи і докази, залучати свідків, експертів, брати участь в засіданнях, виступати на дебатах, а потім ще і домагатися перегляду, зміни або реалізації рішення суду. Але є й інший, більш зручний варіант – замовити ведення справи професіоналам, які точно знають, як досягти необхідного результату.

Юридична компанія “УНІЛАВ”надає повний спектр правових послуг з досудового вирішення спорів, розглядів в судах всіх інстанцій та, в разі потреби підлягають примусовому виконанню рішень.

Наші фахівці нададуть допомогу у цивільному процесі, стануть на ваш бік у кримінальному чи іншому процесі у будь-якому місті на території України. Допоможуть зменшити витрати, а також надати юридичні послуги у розв’язанні будь-яких судових суперечок.

Юридична компанія “УНІЛАВ” пропонує юридичні послуги та забезпечує успішний результат судового процесу, коли необхідно представництво дітей або неповнолітньої особи, які не здатні самостійно представляти свої інтереси у суді.

Висококваліфікований адвокат зробить оцінку ваших шансів, а також професійно та доступно пояснить перспективи судового провадження. Представництво інтересів спеціалістами нашої компанії відбувається за довіреністю на представництво у адміністративних та будь-яких інших справах.

Послуги, що надаються в рамках судового супроводу іноземців на території України.

Кожен може користуватися професійною правовою допомогою, залучаючи до справи адвоката (або адвокатів). Ви маєте право вибрати представництво інтересів та супровід протягом усього процесу, запросити виконання певних завдань, передбачити участь захисника в тих чи інших слідчих діях і / або судових засіданнях.

dosudovyj ta sudovyj suprovid inozemtsiv v Ukrayini foto 3

Іноземні громадяни та особи без громадянства, що перебувають на території України, можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності за ряд порушень правил перебування на території нашої держави. Наприклад:   

 • відсутність дозволу на проживання чи прострочена тимчасова посвідка на проживання;   
 • відсутність дозволу на офіційне працевлаштування, якщо таке потрібно законом;   
 • порушення порядку пересування і зміни місця проживання;   
 • порушення порядку реєстрації;   
 • порушення умов транзитного проїзду;  
 • знаходження на території України після закінчення терміну дозволеного перебування.  

Мірою відповідальності за подібні адміністративні правопорушення може бути депортація іноземців із забороною подальшого в’їзду на територію України. На практиці почастішали випадки застосування міграційною службою саме такого виду покарання. А випровадження з країни ускладнює ведення бізнесу, унеможливлює подальше навчання, підриває родинні стосунки.

Знаючи тонкощі законодавства можна уникнути настання негативних наслідків, пом’якшити покарання або відновити порушені інтереси і права іноземця. Послуги нашого адвоката дозволять зробити це в максимально короткі терміни.

ЮК “УНІЛАВ” пропонує наступні шляхи вирішення проблем, пов’язаних з міграційними правилами:  

 • допомога в оформленні імміграційного дозволу, посвідки на проживання, громадянства, запрошення для в’їзду, дозволу на працевлаштування та інших документів.  
 • оскарження дій представників міграційної служби та їх постанов, що тимчасово призупиняє процес випровадження іноземця за межі України.

Правовий захист інтересів іноземних громадян при досудовому чи судовому супроводі включає в себе наступні етапи: 

 • консультації у правових питаннях, пропозиція оптимального варіанту виходу з ситуації, що склалася.  
 • допомога в складанні та подачі скарги на незаконну дію суб’єкта владних повноважень у вищу інстанцію.  
 • допомога в складанні та поданні позовної заяви.  
 • представицтво інтересів іноземця в суді.  
 • допомога в складанні та подачі апеляційної скарги.  
 • представництво інтересів іноземця в апеляційній інстанції.

СУДОВИЙ СУПРОВІД ІНОЗЕМЦІВ ВІД АДВОКАТІВ ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ "УНІЛАВ".

Судовий спір – це досить складна процедура з величезною кількістю деталей, які потрібно брати до уваги. Для підготовки процесуальних документів та представництва у виконавчих органах важливо заручитися допомогою юриста компанії “УНІЛАВ”. Телефонуйте нам вже зараз і отримаєте комплексну допомогу та повний захист прав та інтересів в суді.

Тільки одна помилка в побудові тактики захисту ваших прав може привести вас до краху. Для виключення будь-якого негативного результату адвокати компанії “УНІЛАВ” опрацьовують всі можливі сценарії тактики захисту.

Наші спеціалісти надають правову підтримку іноземцям у судах усіх інстанцій в різних категоріях спорів: господарських, адміністративних, податкових, цивільних, трудових, сімейних, житлових кримінальних та інших.

Супровід в кримінальних справах можливий на всіх етапах кримінального діловодства, починаючи від моменту затримання і до моменту винесення виправдувального вироку або погашення (зняття) судимості. Відповідно до ст. 131-2 Конституції, здійснювати захист прав від кримінального обвинувачення і представляти кого-небудь в судах України мають право виключно адвокати.

Забезпечуємо повний супровід справ у судовому процесі для іноземців та осіб без громадянства: від подання заяви, позовної заяви, відзиву, відповіді на відзив, заперечення, скарги до суду і до отримання рішення у справі, незалежно скільки судових засідань мають відбутися для її завершення. У разі необхідності, оскаржуюємо судові рішення в апеляційному чи касаційному порядку.

dosudovyj ta sudovyj suprovid inozemtsiv v Ukrayini foto 1

СУДОВИЙ СУПРОВІД ТА УЧАСТЬ АДВОКАТА В СУДІ.

Доручіть своє представництво досвідченим адвокатам для того, щоб:

 • отримати кваліфіковану правову допомогу;
 • побудувати правильну тактику та стратегію поведінки у суді;
 • позитивним чином вирішити справу в суді;
 • отримати бажаний результат з мінімальними затратами часу, грошей та зусиль.

Юридична компанія “УНІЛАВ” надає юридичні послуги судових адвокатів по представництву в судах інтересів своїх клієнтів з метою надання правової допомоги в цивільних та кримінальних справах. Захист та представництво інтересів клієнта у судах усіх інстанцій в різних категоріях справ є одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії.

НАШ ПРИНЦИП – ЗАВЖДИ ІНФОРМУВАТИ КЛІЄНТА ПРО РЕАЛЬНУ СУДОВУ ПЕРСПЕКТИВУ І ДОКЛАДАТИ МАКСИМУМ ЗУСИЛЬ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ БАЖАНОГО РЕЗУЛЬТАТУ.

Ми здійснюємо комплексне ведення справи від підготовки позову до отримання рішення та його виконання. Все це завдяки значному досвіду в сфері захисту інтересів іноземців в судах всіх інстанцій та представництва в державних органах.

СЕРЕД КЛЮЧОВИХ ПОСЛУГ В СФЕРІ ДОСУДОВОГО ТА СУДОВОГО СУПРОВОДУ ІНОЗЕМЦІВ ПРОПОНУЄМО:

 • усні та письмові юридичні консультації з будь-яких юридичних питань;
 • досудове врегулювання спорів: ведення перегорів, пошук рішення, супровід (медіація) при укладенні мирових год у судових процесах;
 • проведення аналізу на предмет існування ризиків виникнення судових спорів;
 • розробку правової позиції в судовому спорі, підготовку висновку щодо перспектив вирішення судового спору на користь клієнта;
 • допомогу у зборі додаткових доказів;
 • підготовку позовних заяв або відзивів на позови, апеляційних та касаційних скарг, клопотань і інших процесуальних документів;
 • подачу позовної заяви до суду;
 • представництво у суді: створення правової позиції клієнта, підготовка процесуальних документів кримінального, цивільного, адміністративного та господарського провадження, відвідування судових засідань;
 • виклад правової позиції по суті позовних вимог / заперечення щодо заявлених позовних вимог опонентом;
 • висвітлення слабких місць в доказах опонента;
 • подачу додаткових пояснень по справі;
 • участь в судових дебатах;
 • ознайомлення з протоколами судових засідань, внесення зауважень до них;
 • отримання судових актів і рішень;
 • контроль виконавчого провадження: представництво інтересів клієнтів в органах Державної виконавчої служби та / або приватного виконавця на стадії виконання судових рішень;
 • підготовку апеляційної скарги / відзиву на апеляційну скаргу;
 • участь в судовому засіданні суду апеляційної інстанції;
 • підготовку касаційної скарги/відзиву на касаційну скаргу;
 • участь в судовому засіданні суду касаційної інстанції;
 • відновлення та супровід раніше програних справ.

Юридична компанія “УНІЛАВ” обіцяє вам справедливу цінову політику, заощаджений час та якісні правові послуги в будь-якій галузі права.

ВАРТІСТЬ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ ДОСУДОВОГО ТА СУДОВОГО СУПРОВОДУ ІНОЗЕМЦІВ В УКРАЇНІ.

dosudovyj ta sudovyj suprovid inozemtsiv v Ukrayini foto 4

Ціни на юридичні послуги  у сфері досудового та судового супроводу іноземців визначаються великою кількістю факторів. Ось декілька з них:

 • складність питання
 • час, який необхідно затратити
 • додаткові вимоги клієнта
 • накладні витрати та інше.

Звертайтеся за своєчасною допомогою до адвоката чи юриста нашої компанії. Це збереже ваші фінанси, час та нерви. Не доводьте до того, щоб ситуація стала складною та запущеною. Інколи достатньо розібратися в нюансах певної сфери права і ситуація вирішується просто і швидко.

Щоб отримати консультацію

Наш юрист та адвокат гарантують висококваліфіковану допомогу у вирішенні проблем клієнтів. Їхня професійна участь у процесах та справах веде до позитивного рішення на вашу користь!

Потрібен юридичний супровід

Залиште заявку на консультацію  Догори