Кілька слів про

СУПРОВІД ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ В УКРАЇНІ

ПРОФЕСІЙНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ВІД ПРОВІДНИХ ЮРИСТІВ ТА АДВОКАТІВ ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ “УНІЛАВ” В СФЕРІ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ.

Виконавче провадження – це завершальний етап правосуддя. Проте не усі рішення суду виконуються добровільно. Навіть при наявності судового рішення, згідно з яким відповідач зобов’язується вчинити ті чи інші дії на вашу користь, не завжди виходить отримати від нього те, що вам належить по праву. Тому і з’являється необхідність примусового виконання рішення суду органами державної виконавчої служби (ДВС) та приватними виконавцями.

suprovid vykonavchogo provadzhennya

Виконавче провадження може мати такі негативні прояви:

– стягнення на майно людини;

– стягнення на кошти боржника;

– заборона на видачу закордонного паспорта та виїзду за кордон;

– вилучення майна боржника на користь кредитора;

– арешт майна для забезпечення виконання рішення суду;

– примусове вселення або виселення осіб (житлове приміщення);

– звільнення приміщення від майна боржника (нежитлове приміщення);

– інші дії, передбачені законом.

Компанія «УНІЛАВ» здійснює представництво та захищає права та законні інтереси клієнта на всіх стадіях виконавчого провадження. Ми ретельно аналізуємо всю інформацію, адже наші дії спрямовані на те, щоб зберегти ваш час і забезпечити досягнення реального результату.

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ СУПРОВІД ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ?

Супровід виконавчого провадження юристами компанії може включати в себе такі послуги:

– отримання виконавчих документів в суді та інших державних органах;

– підготовку і подачу заяв до виконавчої служби для відкриття провадження по справі;

– супровід процедурних моментів виконання рішення суду (заяви, клопотання тощо);

– контроль над діями державних і приватних виконавців;

– підготовка скарг на дії державних або приватних виконавців і багато іншого.

Юридичний супровід виконання рішень судів.

Будь-яке рішення суду, що набрало законної сили, є обов’язковим до виконання. Однак виграний у суді спір, особливо майнового характеру, не завжди виконується добровільно. Ось чому позитивне рішення суду – це тільки початковий крок процедури виконавчого провадження.

Виконання судового рішення зустрічає безліч дрібних перешкод, які затягують процес його виконання. Ефективним механізмом попередження небажаних затрат часу і бюрократичної тяганини є юридичний супровід виконавчого провадження.

Участь в виконавчому провадженні, примусовому стягненні боргів і представленні інтересів сторін – справи, які вимагають відповідних знань у цій галузі. Тому послуги юристів даної сфери мають великий попит. Наші юристи та адвокати мають величезний досвід практичної діяльності з надання професійної юридичної допомоги особам, які звернулись до виконавчої служби чи приватного виконавця.

Представництво адвоката у виконавчому провадженні – гарантія успіху у справі.

Ефективний юридичний супровід виконавчого провадження неможливий без участі представника – адвоката, який діє на підставі довіреності, як на стадії судового процесу,  так і під час виконання судового рішення. Адвокат у виконавчому провадженні – це професійна юридична допомога і гарантія захисту ваших майнових прав та інтересів. Перш за все, адвокат надасть вичерпну інформацію щодо порядку і строків подання виконавчого листа до ДВС, державному виконавцю. Після аналізу обставини справи та наявних документів адвокат надасть правову оцінку конкретній ситуації і вибудує індивідуальну тактику юридичного супроводу.

У випадках, коли державний виконавець затримує виконавчий процес, адвокат допоможе скласти скаргу на незаконні дії державного виконавця.  Оскарження дій державного виконавця є гарантією прав фізичних і юридичних осіб і може прискорити процес виконавчого провадження. Як правило дії або бездіяльність державного виконавця можуть бути оскаржені до вищестоящої посадової особи або до суду.

У випадках, коли недобросовісний боржник приховуває майно, або здійснюєи інші заходи, що перешкоджають своєчасному і належному стягненню у рамках виконавчого провадження, адвокат попрацює над складанням різного роду юридичних документів, запитів і направить їх до різноманітних компетентних установ. Також адвокат візьме участь у пошуку боржника і його майна.

У випадках, коли недобросовісний боржник приховує майно або здійснює інші заходи, що перешкоджають своєчасному і належному стягненню у рамках виконавчого провадження, адвокат працює над складанням різного роду юридичних документів, запитів і направить їх до різноманітних компетентних установ. Також адвокат візьме участь у пошуку боржника і його майна.

Якщо юридична допомога у виконавчому провадженні потрібна боржнику, адвокат допоможе побудувати лінію захисту таким чином, щоб інтереси клієнта було захищено із максимальним докладанням зусиль. Складе клопотання про зупинення виконавчих дій відносно боржника. Ініціює проведення оцінки і аналізу правомірності дій судових приставів, посприяє у звільненні майна від арешту.

Закриття виконавчого провадження – це стадія, на якій державний виконавець закінчує виконавче провадження відповідно до тих підстав, які визначено законодавцем у статті 39 Закону України «Про виконавче провадження». На цій стадії роль адвоката як представника інтересів боржника чи стягувача, також важлива.

Якщо постанова про закінчення виконавчого провадження не містить обґрунтованих підстав, встановлених законом, то її може бути оскаржено. Адвокат може оскаржити постанову державного виконавця про закінчення виконавчого провадження начальнику виконавчої служби, якому підпорядкований виконавець, або до суду, який видав виконавчий документ.

Юристи компанії “УНІЛАВ” нададуть комплексний юридичний супровід і стягувачу, і боржнику на всіх стадіях виконавчого провадження – від подачі заяви про відкриття виконавчого провадження та примусове виконання рішення до оскарження постанови про закінчення виконавчого провадження. Крім того, ви отримаєте розгорнуту юридичну консультацію з будь-яких питань, що стосуються виконавчого провадження. Наші адвокати відмінно знають процесуальне законодавство, етапи виконавчого провадження та вимоги до методів його реалізації. Тому їх участь в таких справах часто стає вирішальним фактором у виконанні рішення суду в повній мірі і в найкоротші терміни.

Послуги адвоката з виконавчого провадження.

Ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки кваліфіковану допомогу на досудовому етапі, а й широкий перелік послуг щодо супроводу примусового виконання рішень судів:

suprovid vykonavchogo provadzhennya foto 4
 • консультації щодо виконавчого провадження;
 • юридичний аналіз та правова оцінка роботи державних і приватних виконавців;
 • оскарження бездіяльності зі сторони державних і приватних виконавців або неправомірних дій і постанов виконавця;
 • відстрочення в часі або розстрочення виконання рішення, винесеного в результаті судового розгляду;
 • складання необхідних документів (заяв, скарг, клопотань);
 • аналіз всіх матеріалів справи, перевірка та оцінка фінансового стану боржника, прогнозування виконання рішень суду;
 • представництво інтересів клієнтів у виконавчому провадженні;
 • проведення переговорів від імені клієнта, в процесі яких адвокат переконує сторону, яка програла, добровільно виконати прийняте судом рішення.

Супровід виконавчого провадження досвідченим адвокатом включає ряд кроків з оптимізації та прискорення необхідних дій. Фахівці юридичної компанії “УНІЛАВ”активно співпрацюють, як з представниками державної виконавчої служби (ДВС) України, так і з приватними виконавцями. Ми готові протистояти незаконним діям, бездіяльності, рішенням виконавців.

СУПРОВІД ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ СУДУ.

В процесі виконання судових рішень мають місце порушення як зі сторони державних, так і приватних виконавців. Вони, як правило, пов’язані з незаконним відкриттям виконавчого провадження після того, як всі строки пред’явлення виконавчого листа вже минули, з незаконним заниженням вартості майна, яке планується реалізувати в рамках виконавчого провадження та інше.

Своєчасне звернення до кваліфікованих спеціалістів юридичної компанії “УНІЛАВ”допоможе вам заощадити свій час і сили та отримати присуджене.

СЕРЕД КЛЮЧОВИХ ПОСЛУГ В СФЕРІ СУПРОВОДУ В ВИКОНАВЧОМУ ПРОВАДЖЕННІ ПРОПОНУЄМО:

 • аналіз документів і надання усних чи письмових консультацій;
 • розробку індивідуальної стратегії заходів в залежності від ситуації;
 • підготовку та подання заяви про відкриття виконавчого провадження;
 • підготовку документів в рамках юридичного супроводу виконавчого провадження;
 • представництво інтересів клієнта в органах ДВС на всіх стадіях виконавчого провадження;
 • супровід процедури виконання рішення суду (підготовка і подача необхідних процесуальних документів: заяв, клопотань тощо);
 • надання правової допомоги у разі звернення стягнення на майно, розшуку, опису, арешту, вилучення, примусової реалізації майна, на яке згідно чинного законодавства може бути звернено стягнення;
 • оскарження дій представників державних і приватних виконавців, а також інші послуги, що необхідні для досягнення практичних рішень.у

ВАРТІСТЬ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ СУПРОВОДУ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ

suprovid vykonavchogo provadzhennya foto 5

Ціни на юридичні послуги для фізичних осіб у сфері супроводу виконавчого провадження визначаються великою кількістю факторів. Ось декілька з них:

 • складність питання
 • час, який необхідно затратити
 • додаткові вимоги клієнта
 • накладні витрати та інше.

Звертайтеся за своєчасною допомогою до адвоката чи юриста нашої компанії. Це збереже ваші фінанси, час та нерви. Не доводьте до того, щоб ситуація стала складною та запущеною. Інколи достатньо розібратися в нюансах певної сфери права і ситуація вирішується просто і швидко.

Щоб отримати консультацію

Наш юрист та адвокат гарантують висококваліфіковану допомогу у вирішенні проблем клієнтів. Їхня професійна участь у процесах та справах веде до позитивного рішення на вашу користь!

Потрібен юридичний супровід

Залиште заявку на консультацію  Догори